Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
73 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Türksat Çanaðýna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dreambox kullanan arkadaþ lar bende birzaman lar dm500s kullandým dm00 lerde bisli þifreleri drek açmaz belirli bir kanal vardýr onun üzerine gelir ok dersin ondan sonra açar yani uzun uðraþ mak gerek next mini hd kullaný yorum bisli kanallar hepsi anýnda açýlý yor dm 500s devri bitti vesselam yani
    Asla Baþkalarýnýn Umudunu Kýrma, Belki Sahip Olduðu Tek Þey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Deðerine Paha Biçilmez...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar 11134 H 27500 frekansý sabah ve öðlen saatlerinde hiç çekmiyor alým deðeri 43 e 0 ancak akþam 19.00 dan sonra alým deðerleri 83 e 63 gibi yüksek deðerde çýkýyor ve izliyorum.Ayný sorun sizlerde de var mý ? Yer Kayseri, next minix mavi hd

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bjk kemal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar 11134 H 27500 frekansý sabah ve öðlen saatlerinde hiç çekmiyor alým deðeri 43 e 0 ancak akþam 19.00 dan sonra alým deðerleri 83 e 63 gibi yüksek deðerde çýkýyor ve izliyorum.Ayný sorun sizlerde de var mý ? Yer Kayseri, next minix mavi hd
    next mini hd sonyazýlýmý ný kurdunmu son yazýlým 27 08 2013 yazýlýmý kurdum dün evdeydim azeri kalalarýný idman azerbaycan kanalýn da sürekli canlý maç lar vardý sinyal seviyeside %90 lardaydý çok ta mem lunum next hd pembe var süper :45:
    Asla Baþkalarýnýn Umudunu Kýrma, Belki Sahip Olduðu Tek Þey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Deðerine Paha Biçilmez...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bjk kemal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valla dostum bendede gýttý ogleden sonra normalde 70 gorunuyor sýnyal sevýyesý ama kýrýlýyor mozaýklenme oluyor sýnyal 55 44 kadar ýnýyor anlamýyorum sýnyalmý kuvvetsýz gelýyor 44de olsa kýrýlmadan ýzlememýz lazým anlamýyorum valla.azersat frekansý saðlam turk kanllarýndada kýrýlma oluyor bazen gýdýyor azertv frekansý 75-76 sabýt turksattada kanllarýn sýnyallerý dustu 3-5 aparatý takýnca anlamadýmgýttý :46:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cilginizmirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kardeþ ben atlanta hd box cihazý kullanýyorum.Ancak azerspace uydusu seçemiyorum.Bu uyduyu eklemeyi rica etsem gösterebilir misin.Þimdiden teþekkürler.
    selam yarýn hdbox ve smart androýd ýcýn azerý uydulu kanal lýstesýný eklýyorum oradan ýndýrýrsýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sanýrým siziz lnb ayarýnda sorun var bende seyrediyorum sinyal 90 larda hic bir sorun yok
    :present: :

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

mevcuttaki türksat çanagýnýza tek lnb ekliyerek azerý uydusu kanallarý

aztv idman tv seyredebilirsiniz ..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar birde bu azerspace uydusunu uydualýcýya nasýl ekleyeceðiz goldmaster 76100 benim cihaz. ekleme frekansý nedir acaba.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar herkese iyi günler diliyorum.
    Ben izmirde normal tek çanakla türksat uydusunu izliyorum.+1 lnb ve dayzek denen aletden alýp resimlerdeki gibi baðladýktan sonra uydu alýcýmda ne gibi iþlemler yapmam gerekiyor?
    Goldmaster Pvr-85600 Hdmi marka uydu alýcým var .
    Bu iþlerden pek anlamam ama anlatýrsanýz yapabilirim. Yardýmcý olursanýz çok memnun olurum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýyi guzel de galatasaray maçý dönüþümlü olarak yayýnlanacak...:-)

Sayfa 4/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri