Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
73 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Türksat Çanaðýna Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Türksat Çanaðýna Azerspace Uydusu Ekleme

Belki bilmeyen arkadaþlarýmýz vardýr diye ekliyorum arkadaþlar bu þekilde türksat çanaðýna azerspace lnbsini ekleyerek yayýnlarý izleyebiliyorum

Sarý lnb AzerSpace uydusu

lnbyi ekledikten sonra azeri uydusundan gelen kabloyu dayzek giriþine baðlýyoruz ve iþlemimiz tamamlanýyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Konu Baldemir tarafýndan (04-09-2013 Saat 20:54 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ eline saðlýk. Selamlar...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalým olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Acaba nasýl ayarladýðýnla ilgili bilgi verirmisin çok bi ayar gerekiyomu yoksa yanýna yapýþtýralým
    olurmu ona göre catýya sistemi filan götürücem boþuna uðraþmýyalým ...
    Teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ince ayar gerektirmiyor tavsiyem önce uydu alýcýnýzda azerspace uydusu yoksa ekleyin dayzek baðlantýsýný yaptýktan sonra lnbyi direk türksat lnbsine yapýþýk olacak þekilde monte edin

ben direk turksata bu þekilde bantladým sinyal seviyesi 85 civarýnda
    Konu greenmile tarafýndan (18-08-2013 Saat 18:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Siz lnb yi sabit olanýn saðýna koymuþsunuz ama benim soluna koymam gerekiyo galiba veya benmi yanlýþ biliyorum bi bilginiz varmý acaba Ýstanbulda oturuyorum...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýr sizde ayný þekilde koyacaksýnýz çanaðýn arkasýndan baktýðýnýzda türksat lnbsinin saðýna gelecek resimdeki gibi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben soluna baðlamýþtým sinyal yoktu acaba yanlýþ mý yaptým filan diyodum
    sonrasýnda sizinki gibi yaptým hiç ayar filanda yapmadým ve evet oldu gayet güzel çekiyor kanallar saolun ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

normalde bu uydu türksatýn solunda kalýyor ancak çift lnb baðladýðýmýz için tam tersi pozisyona baðlamamýz gerekiyor kafanýzýn karýþma sebebi bu

baðlamasý kolay direk yapýþtýrýn gitsin rica ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý greenmile Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    normalde bu uydu türksatýn solunda kalýyor ancak çift lnb baðladýðýmýz için tam tersi pozisyona baðlamamýz gerekiyor kafanýzýn karýþma sebebi bu

baðlamasý kolay direk yapýþtýrýn gitsin rica ederim
    Biþey daha sorucam kusura bakmayýn ben bu yayýnlarý Bilgisayar üzerinden systar2 kartýmla izliyorum acaba bu uydunun transporter ý çýktýmý ben bulamadýmda...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý KURSATT Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Biþey daha sorucam kusura bakmayýn ben bu yayýnlarý Bilgisayar üzerinden systar2 kartýmla izliyorum acaba bu uydunun transporter ý çýktýmý ben bulamadýmda...

hocam kusur bakmayýn dediðiniz konuda bilgi sahibi deðilim çünkü benimde bu konularda fazla bilgim yok ustalar bu sorunuza cevap verirler

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri