Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ye 2005 All Seri Fixed Cw Menu New Emu Firmware 2006 11 17

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın alfa73 ustam, memedimin 12.01.A5 ( makineme uyan) kup 230 ile yükledim. Laud default yaptım sistem kurmada kanal kilidi açık hale geldi. Fakat TPS leri açmıyor. Daha evvelden birkaç kere yükledim sorun olmadı. Nedense bu yazılımla açmadı. Sorun ne olabilir. TŞK.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@Kemal Turan @MEMEDİMİN EMU yazılımları topiğine yazınız size cevap yazcaktır şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın alfa73, memedimin 12.01.a5 yazılımını next ye 2005 makineme yükledim. Fakat yazılımda bir problem var tps leri açmadı. Sizin verdiğiniz yazılımı yükledim çok güzel çalışıyor. Elinize sağlık teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkurler alfa73

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kemal Turan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın alfa73, memedimin 12.01.a5 yazılımını next ye 2005 makineme yükledim. Fakat yazılımda bir problem var tps leri açmadı. Sizin verdiğiniz yazılımı yükledim çok güzel çalışıyor. Elinize sağlık teşekkür ederim.
    Bundan böyle alfa 73 dısında next yazılımını fixleyen arkadaş olmayacaktır.Yeni yazılımlar gelince birinci mesaj guncellenecektir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@Serkan Yılmaz Teşekkurler formumuzdakı tum katilimci uyelerimiz icin elimden elimizden gelen en iyi yazılımları vermeğe calişcaz şimdiden tum katilimci uyelerimize kolay gelsin iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bundan böyle alfa 73 dısında next yazılımını fixleyen arkadaş olmayacaktır.Yeni yazılımlar gelince birinci mesaj guncellenecektir..
    Adminim, teşekkür ederim. Kolay gelsin. Alfa73 e de ayrıca teşekkür.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kolay gelsin elinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merci Bbbbbb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merci Bbbb

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri