Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Goldmaster 9100 FTA arıza

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Goldmaster 9100 FTA arıza

Arkadaşlar Merhaba

Bugun tamir için E-02 hatası veren bir goldmaster 9100 fta uydu alıcısı geldi . Bende yazılımını attım e-02 hatası düzeldi . Ancak şimdi de hızlı hızlı kanal değiştirince cihaz kitleniyor görüntü gidiyor cihazın displayında hızlı hızlı değişien yarım rakamlar çıkıyor. Tık tık tık tık..... diye bir ses geliyor bir süre sonra ses gelemeye devam ediyor ama display tamamen gidiyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı onur_219 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar Merhaba

Bugun tamir için E-02 hatası veren bir goldmaster 9100 fta uydu alıcısı geldi . Bende yazılımını attım e-02 hatası düzeldi . Ancak şimdi de hızlı hızlı kanal değiştirince cihaz kitleniyor görüntü gidiyor cihazın displayında hızlı hızlı değişien yarım rakamlar çıkıyor. Tık tık tık tık..... diye bir ses geliyor bir süre sonra ses gelemeye devam ediyor ama display tamamen gidiyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

iyi çalışmalar.

Birde orjinal yazılım deneseniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. Orjinal yazılımı da yükledim ancak yine aynı yapıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

orjinal yazılım linki için sağolunnnn

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri