Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next 2005-25000 Yazılımlarla İlgili Sorunlarınızı Lütfen Buraya Yazınız

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaslar dun next 2005 dcý cýhazýna 230 kup ýle yazýlým attým ve yazýlým ok fakat kumandadaký dugmeler calýsmasýna ragmen sesý býr turlu acamadým lutfen yardým ses en dusuk sevýyede yazýlýmý hangý kup ýle atmalýyým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next Ye-2005 Dcý Yazýlýmý Bulamadým Yardým Lütfen...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý DeMoStaR Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Next Ye-2005 Dcý Yazýlýmý Bulamadým Yardým Lütfen...
    cihazýnýn hw sine uygun sunny yada stream yazýlýmý yükleyebilirsin
    forumda mevcut

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BendekÝ Next Ye 25000 CÝ'ye Yazilim GÜncelledÝkten Sonra Hotbird ÜzerÝndekÝ Ushuia Tv ÜzerÝnden Tps Auto FonksÝyonu ÇaliÞmaz Oldu.kanali 2dk. Kadar GÖsterÝp ÞÝfreye GeÇÝyor.
    2-3 Defa ResetleyÝp YenÝden YÜkledÝm Olmadi.
    Bu Konuda Bana Yardimci OlabÝlÝrmÝsÝnÝz....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardým bekliyorum....

lütfen..
    Konu bilalmega tarafýndan (23-12-2007 Saat 01:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar, epeydir takip etmiyorum bu makineye ne yazýlým atabilirim diye. Makinem Next YE 2005 DCIZ s/w w02.00.07, h/w v12.01.A5 Loader v2.1.9 v3 Tps için auto yazýlým varmý. Sunny veya stream olabiliyormu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

stream olur
    burdan Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam arkadaþlar hepinizin yeni yýlý kutlu olsun next ye 7600 sky cihazým var 12 03a5 hw li ben buna ve sunny yazýlým yüklü ve ben bunu þimdi next tin yazýlýmýný yapmak istiyorum sevgiler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bakkurt Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam arkadaþlar hepinizin yeni yýlý kutlu olsun next ye 7600 sky cihazým var 12 03a5 hw li ben buna ve sunny yazýlým yüklü ve ben bunu þimdi next tin yazýlýmýný yapmak istiyorum sevgiler
    Next 7600 yazýlýmý olur ama sadece menu degiþir + kanallar açmasý için cihazýn içindeki modulu iptal etmeniz gerekmektedir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

merhaba benim next2005 dci cihazýmvar ama uygun yazýlým bulamýyorum bana yardýmcý olurmusunuz.hangi cihazlar benim cihaza uygundur lütfen yardýmcý olun

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri