Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Lazým Olmaz Demeyin Piþman Olabilirsiniz Cep Telefonu, Faydalý Bilgiler ...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam çok yanlýþ konuþuyorsun

Alýntý hagiwatt Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eðer telefonunuz kapsama alaný dýþýndaysa, ve acil bir durum var ise, 112 çevirin. Varolan herhangi bir network bulunup, yardým isteyebilirsiniz. Daha enteresaný,tuþ takýýnýz kilitli olsa dahi,112 çevrilebilir.

EÐER UZAKTAN KUMANDALI ARAÇ ANAHTARINIZI ARACINIZDA KÝLÝTLÝ UNUTURSANIZ

Aracýnýzýn yedek anahtarý baþka birinde varsa, ( aradaki mesafe ne olursa olsun) o kiþiyi cep telefonunuzla arayýn. Aracýnýzýn kapýsýna 25-30 cm uzakta cep telefonunuzu tutun, karsý taraf da yedek anahtarýn açma düðmesine(cep telefonuna yakýn bir mesafede tutarak) basýn. Kapýnýz acýlacaktýr. Bagaj için de geçerlidir.

GÝZLÝ PÝL GÜCÜ

Eðer cep telefonunuzun pili çok düþükse ve acil bir telefon bekliyor iseniz; Nokialar, rezerve pile sahiptir. *3370# tuþlarýna basarak,telefonunuzu, rezerv pille çalýþýr hala getirebilirsiniz. Cihazýnýz pil seviyesinde % 50 artýþ gösterecek ve telefonunuzu þarj ettiðinizde, rezerv piliniz de tekrar dolacaktýr.

444 0 911

Türkiye'deki tüm hastaneler ayni numarada birleþti. Acil durumlarda 444 0 911 numaralý telefon hattýný arayan vatandaþlar, en yakin hastaneye en hýzlý þekilde ulaþabilecek, ilgili hastaneden ambulans anýnda yola çýkacak.

Cep telefonundan aranma durumunda ise oturulan þehrin alan kodu ile birlikte 444 0 911 numaralý hat aranacak. Örneðin cep telefonundan 0 212 444 0 911 numarayý arayan vatandaþ, Ýstanbul'da, kendisinin bulunduðu noktaya en yakýn hastaneye en hýzlý þekilde ulaþabilecek.

Sabit telefonla aramada ise herhangi bir kod çevirmeden direkt 444 0 911 aranacak. Bu telefon arandýðýnda kiþiye en yakýn hastaneden ambulans olay yerine gönderilecek
    Arkadaþlar ben bu arkadaþýn
    1.cisi söylediði kumandalý araba olayýný denedim.Hemde baya bi iyi denedim.Siz denemeyin boþtan yere.Arkadaþý arabaya oturttum.Ben arabadan baya uzaklaþtým.Sonra telefonunu arayýp dedim yaklaþtýr die.Oda bindi arabanýn içerisine.Arkadaþ burda diyorki.(Kapýdan 25-30 cm uzak duracaksýn.Ne alaka.Halbuki alarm'ýn alýcýsý arabanýn Sigorta yuvasýnýn ordadýr.)Neyse ben basýyorum düðmeye.Ama arabanýn ne kapý açýlýyo ne ediyo.Yani bu olay faso.HÝÇ BOÞA DENEMEYÝN.
    2.cisi Nokia'larda gizli batarya falan diye biþi yok.Buda tamamen uydurmadýr.Adamlar o zaman ne diye 2.ci batarya yeri koysun.(Adamlar nerden tasarruf etsek diyolar.Bunlarda 2.ci batarya koymuþ diyolar.) ÖYLE ÝÞMÝ OLUR yahu.Oda faso.
    Ben kendim elektronik'ciyim.Bu olaylar tamamen uydurmadýr.Ha bide cep telefonu frekansý : 1800-2200 Ghz arasýdýr.Ama uzaktan kumanda ise 47 Mhz'dir.
    :46:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok güzel ve ilginç bilgiler çok saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgiler icin teþkkürler rüzgarm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konular birleþtirilmiþtir!!!!
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kumanda meselesini denedim olmuyor genede saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kahramanelk73 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kumanda meselesini denedim olmuyor genede saðol
    kumanda olayýnýn þehir efsanesi olduðu biliniyo zaten...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cep telefonunuzun kamerası varsa(video modu) uzaktan kumandanızın (tv,cd player v.s )çalışıp çalışmadığını kamera ile görebilirsiniz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý flashmt Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cep telefonunuzun kamerasý varsa(video modu) uzaktan kumandanýzýn (tv,cd player v.s )çalýþýp çalýþmadýðýný kamera ile görebilirsiniz..
    Kardeþ o senin dediðin dedemin zamanýndan kalma(kýzýlötesi) kumanda. Onlardan demiyoruz biz.Bizi dediðim rf uzaktan kumanda.Þu arabalarýn uzaktan kumandalarý varya ondan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben de açamadım neden acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

guzelmis ya.sagol

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri