Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sinema Aşk ve Aksiyon HD Sirius Uydu Frekansı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sinema Aşk ve Aksiyon HD Sirius Uydu Frekansı

Sinema Aşk ve Aksiyon HD Sirius(Astra 4A & SES 5 at 4.9°E) Frekansı

Frekans 12686
    Poz:Yatay(H)
    Sembol:5600
    Fec:3/4

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sinema Aşk ve Aksiyon HD Sirius(Astra 4A & SES 5 at 4.9°E) Frekansı

Frekans 12686
    Poz:Yatay(H)
    Sembol:5600
    Fec:3/4

Bu frekanstan sinyal alamiyorum.kocaeli/ gebzeden 80 lik canakla alinabiliyormu bu frekans acaba..?
    Atlanta hd box

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende bartından bu frekanstan sinyal alamıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı senasoyak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende bartından bu frekanstan sinyal alamıyorum.
    Çanak ayarlarınıza bir bakın. ben sinyal alıyorum.tr olarak açıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mumisigi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çanak ayarlarınıza bir bakın. ben sinyal alıyorum.tr olarak açıyor.
    hangi bölgeden acaba?
    Atlanta hd box

Kullanıcı Bilgi Menüsü

görüntü alamıyorum saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Frekansın kapsama alanı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Frekansın kapsama alanı
    Kosavalı,haritadan anladığım kadarıyla nerdeyse Türkiyenın tamamından bu sinyal alınabiliyor. ozaman bu sinyali alamayanlarda sorun ne olabilir acaba? çanağın modeli kalitesi falan etkili oluyor mu cok. lnb next ye333 gold. çanak 80cm parabolik
    Atlanta hd box

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tinki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kosavalı,haritadan anladığım kadarıyla nerdeyse Türkiyenın tamamından bu sinyal alınabiliyor. ozaman bu sinyali alamayanlarda sorun ne olabilir acaba? çanağın modeli kalitesi falan etkili oluyor mu cok. lnb next ye333 gold. çanak 80cm parabolik
    Kablodadan da olabilir.Gecen bir arkadaşımı bu frekansu ayarlamaya calıştım malesef almadı sebeb nedir diye arastırdık cihaz değişti yine sinyal yok dayzeg değiştirdik yine yok lnb değiştiridk yine yok en snunda kablo değiştirdik sinyal geldi kablo değiştirmeyi deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kablodadan da olabilir.Gecen bir arkadaşımı bu frekansu ayarlamaya calıştım malesef almadı sebeb nedir diye arastırdık cihaz değişti yine sinyal yok dayzeg değiştirdik yine yok lnb değiştiridk yine yok en snunda kablo değiştirdik sinyal geldi kablo değiştirmeyi deneyin
    selamlar.Bende de 10 gündür bu 2 kanalda hiç sinyal yok.önceleri kalite 10-20 arasında iken kullandığım ince uçlu inverto siyah lnb ile sinyal ve görüntü alıyordum ama şimdi hiç sinyal yok.cihazım next 18000 hdcx cihazdan kaynaklanıyor olabilir mi ? kablodan da olabilir diyorsunuz. hangi kabloyu kullandığınızı öğrenebilir miyim ? iyi günler.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri