Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Pazartesi 2003-3222-3224-4221-4222-4225-5222-5225-6225-7225 tüm seriler verilir inş..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeği geçen arkadaşlara teşekkürler bizler acikocu olmaktan sizlerin sayesinde övünüyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın üstatlar pazartesi oldu...4225 sky tps ilaveli hala yazılım gelmedi.cihazazır ha şimdi gelecek diye sabırsızlıkla bekliyorum Emre ustadan hala ses yok mu?...................

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sevketensari Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sayın üstatlar pazartesi oldu...4225 sky tps ilaveli hala yazılım gelmedi.cihazazır ha şimdi gelecek diye sabırsızlıkla bekliyorum Emre ustadan hala ses yok mu?...................
    Emreden ses var.Koreli muhendisi bekliyor:45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yani bu ne demek serkan bey yazılım bugün çıkacak mı sizce?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sevketensari Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yani bu ne demek serkan bey yazılım bugün çıkacak mı sizce?
    Evet büyük bir ihtimal..Gözünüz supersatforumda olsun..Cıkarsa aciko ve goldmaster kullanıcılarına e posta atılacaktır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Abi eminmisin son yazılım tarihinin bu olduguna 3 defa yazılım verildi 4225 sky için 10 gün içinde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım orjinal yazılım değildir bilgine orjinal yazılım burdan alabilirsin sen bak istersen Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı amedeus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım orjinal yazılım değildir bilgine orjinal yazılım burdan alabilirsin sen bak istersen Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Original yazılım.Bugune dek aciko 422 x serisini fixleyen olmadı.Aciko yazılım destegi su an supersatforumda ok bilginize...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

doğru diyon orijinal yazılım o verdiğin adreste ama tanık ve delil getir bu sitede verilenin de orijinal olmadığına. Getiremezsen ben sana güzel bir delil getiririm. Unutma ki uydu asistanı resmi bir site değil. Emre' nin kendi sitesi. Emre kim? Emre benim. Ben kimim eMpReSaRiO işte. Şİmdi bana mı inanırsın zanna mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Amedeus kardeş bende bir GM 11400 cim maduru olaraktan şimdiye kadar emre kardeşin sayesinde yazılımsız kalmadık 4. aydan bu yana. Bu konuyu GM bölümüne açmanız olumlu, ancak Aciko bölümüne açman emre ve Serkan kardeşlere biraz haksızlık oluyor. GM'yi fuarda benide temsilen protesto et. Seni sonuna kadar bu uzaklardan destekliyorum.
    Saygılar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım çıkaranlara tsekkur ama çok uzun suruyor zatn 7 gunluk *** perıyodunun 4 gunu bosuna geçıyor diğerleri aynı gunde gelıyor yazılım ama bunada sukur
    Konu zxcvbn10250 tarafından (13-11-2006 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri