Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 6/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 51 ile 60 arasý

Konu: Pazartesi 2003-3222-3224-4221-4222-4225-5222-5225-6225-7225 tüm seriler verilir inş..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Güzel bir haber benim cihazým Aciko 3222 serisi bu cahzýn S.Wiew leri açtýðýný görmedim.Eðer dediðin doðru olursa belki onlarýda seyrederiz mct ler de yok tabi izlemediðimiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustalar merhaba. benim gm 20300 var bugun ac4222 cý nýn 06,11 yazýlýmýný yukledim fakat kanallarda bir deðiþiklik yok. acaba ben mi bir þeyi gözden kaçýrýyom (yazýlýmdan önce ve sonra boot yaptým.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Emre üstat sayende acikonun yazılım desteği devam ediyor.Bu konuda en şanslı 3224 serisi ondan sonra 422 ve 522 ler ama en şanssız herhalde 6225 ve 7225 serileri.Umarım onlarada yeteri kadar destek gelir.Çünkü diğerlerine haftada bir iki yazılım çıkarken 6225 ve 7225 serileri aylık çalışıyor.İlgine şimdiden teşekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşım 3222 serisine belkide en hızlı yazılım çıkan modellerden biri ayrıca ***wiewler keyler aktif olunca seyrediliyor
    3222 için metabox a bak neredeyse 2 gune bir yazılımı var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý shakeman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Emre üstat sayende acikonun yazýlým desteði devam ediyor.Bu konuda en þanslý 3224 serisi ondan sonra 422 ve 522 ler ama en þanssýz herhalde 6225 ve 7225 serileri.Umarým onlarada yeteri kadar destek gelir.Çünkü diðerlerine haftada bir iki yazýlým çýkarken 6225 ve 7225 serileri aylýk çalýþýyor.Ýlgine þimdiden teþekkürler.
    6225 ve 7225 e sonft cam olayý ile tpsler oluyordu En son duruma bakmak lazým.Emre bilgi verir size bu olayla ilgili

Kullanýcý Bilgi Menüsü

4225 için tps keylerini güncelleyecek softcam editor programı mükemmel olur.
    bis edit bölümüde eklenebilirse çok işe yarar.
    emre ustamızın üstesinden geleceğine inancımız tamdır.
    bu yenilikler acikonun 4225 modelini yeniden bu yarışta öne geçirecektir.
    ayrıca ustamız isterse ntv şifreli yayınını pc de kaydedip depoya koyabilirim.
    sadece formatını ve süresini belirtmesi yeterli.
    tekrar emeği geçenlere teşekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý eMpReSaRiO Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Ha bir de ben süperman deðilim..

Saygýlar.
    Emin misin, bu çalýþmalarý anca superman yapar. :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu sabah 06.25 tps ler gitti. inþallah bugün yada yarýn yeni yzlým çýkar bizde kaldýðýmýz yerden devam ederiz. Mesela sunny ve kaon bu sabah yeni yazýlýmý verdi bile..........

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar 11300 cý kullanýyorum acýko 4222 yazýlýmýný yükledim cihaz bilgisine baktýgým zaman acýko 4225 sky yüklü yazýsý var bilgi vere bilirmisiniz þimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeş o yazıları takma kafana. Yazılım 4225 inde ondan o yazıyı görüyorsun. İzle ve keyfini çıkar.
    Saygılar.

Sayfa 6/8 ÝlkÝlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri