Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Atlanta Smart Box 2.73 yazýlýmý yayýnlandý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Atlanta Smart Box 2.73 yazýlýmý yayýnlandý

Usb üzerinden yükleme yapabilen arkadaþlardan ,yükleme sonrasý bilgileri bekliyoruz.Yorum ve gelen tepkilere göre otomatik indirme sunucusuna konulacak.

Yazýlým burada Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

n-tobe isimli bin dosyasýný indiriniz.

*Temel þart bu yazýlým yüklendik den sonra mutlaka fabrika ayarlarýna dönmemiz gerekiyor.

-->Temel düzeltme bazý kanallarda yaþanýlan ses problemi.
    -->Ýp tv apk ve yazýlým olarak geliþtirildi.
    -->Bazý android tarafýndaki hatalar giderildi.
    -->2.72 de yayýnlamýþtýk ,mdu5 tamamlandý.
    -->Ýp cam *** düzenlemede menü-uygulama-ipcam-*** düzenleyici içine girdik den sonra menü tuþuna basarsanýz ,internet 'den *** indirme özelliði geldi.(load from network).Bastýðýnýzda güncel *** dosyasý inecek.(son versiyon smart markete eklendi.)2.48 ..
    Ýp tv 'de 4.10 versiyonu markete eklendi.Ýnternet üzerinden free ip tv adreslerini indirme,silme gibi özellikler eklendi.Ýp tv uygulamasý açýlýr .menü tuþuna basýlýr ve ek seçenekler karþýmýza gelir.

*Bazý kullanýcýlarýmýz ,kanal aramasý yapýldýðýnda ana listenin bozulmasýndan þikayetçiler,bunu çok düþündük ,bu þekilde olmaz ise atýl kalmýþ tp lerdeki kanallar listede kalacak ve zaman içinde liste karýþýk bir hal alacak.Buna nasýl farklý bir çözüm bulacaðýz düþünüyoruz.

Þimdiden kolay gelsin.

17.09 tarihi ile Otomatik olarak yükleme hostuna gönderilmiþtir.

Ýyi seyirler.

ALÝ BEYDEN ALINTIDIR BÝLGÝNÝZE

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlým denedim yazýlýmda iptv özellikle düzeltimiþ free iptvlerde hazýr gercekten yazýlým iyi olmuþ ayrýca cccam da hemen acmama problemide düzeltilmiþ smartboz market sýralý olmuþ emege gecenlere teþekkurler grafiklerde biraz oynama olsaydý daha iyi olurdu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Acaba bu yazilimla hangi cccam uyumlu,cunku markettekilerle bir turlu acamadim. Eskilerle denesem mi ? Gunun belirli saatlerinde aciyordu. Yeni versiyonla daha kotu oldu. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý guneskarabagli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Acaba bu yazilimla hangi cccam uyumlu,cunku markettekilerle bir turlu acamadim. Eskilerle denesem mi ? Gunun belirli saatlerinde aciyordu. Yeni versiyonla daha kotu oldu. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler...
    Ben 2.2.1 kullanýyorum cccam versiyonu sorunsuz izliyorum supersatforumun serverýný kullanýyorum problem yasamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý guneskarabagli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    muhtemelen yazýlým ýndýrdýgýnýz ýcýn server býlgýlerýnýz sýlýnmýstýr

yazýlýmý ýndýrdikten sonra fabrýka ayarýna donmenýz lazým

ve ipcam 2.4.8.

iptv 4.10 apklarýný yukleyýn

yuklenýnce satýn aldýgýnýz býlgýler sýlýnýr tekrar gýrmenýz lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

lýnký yenýleme þansýnýz varmý

Alýntý Editör Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Usb üzerinden yükleme yapabilen arkadaþlardan ,yükleme sonrasý bilgileri bekliyoruz.Yorum ve gelen tepkilere göre otomatik indirme sunucusuna konulacak.

Yazýlým burada Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

n-tobe isimli bin dosyasýný indiriniz.

*Temel þart bu yazýlým yüklendik den sonra mutlaka fabrika ayarlarýna dönmemiz gerekiyor.

-->Temel düzeltme bazý kanallarda yaþanýlan ses problemi.
    -->Ýp tv apk ve yazýlým olarak geliþtirildi.
    -->Bazý android tarafýndaki hatalar giderildi.
    -->2.72 de yayýnlamýþtýk ,mdu5 tamamlandý.
    -->Ýp cam *** düzenlemede menü-uygulama-ipcam-*** düzenleyici içine girdik den sonra menü tuþuna basarsanýz ,internet 'den *** indirme özelliði geldi.(load from network).Bastýðýnýzda güncel *** dosyasý inecek.(son versiyon smart markete eklendi.)2.48 ..
    Ýp tv 'de 4.10 versiyonu markete eklendi.Ýnternet üzerinden free ip tv adreslerini indirme,silme gibi özellikler eklendi.Ýp tv uygulamasý açýlýr .menü tuþuna basýlýr ve ek seçenekler karþýmýza gelir.

*Bazý kullanýcýlarýmýz ,kanal aramasý yapýldýðýnda ana listenin bozulmasýndan þikayetçiler,bunu çok düþündük ,bu þekilde olmaz ise atýl kalmýþ tp lerdeki kanallar listede kalacak ve zaman içinde liste karýþýk bir hal alacak.Buna nasýl farklý bir çözüm bulacaðýz düþünüyoruz.

Þimdiden kolay gelsin.

17.09 tarihi ile Otomatik olarak yükleme hostuna gönderilmiþtir.

Ýyi seyirler.
    lýnk erýsýmý olmuyor lutfen yenýden verebilirmýsýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hexo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    lýnk erýsýmý olmuyor lutfen yenýden verebilirmýsýnýz
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri