Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon
90 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: ATLANTA HDBOX SMART ANDROİD G4 İLK MODÜL GİRİŞLİ ANDROİD UYDU ALICI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DLN özelliğini biraz daha açabilirmisiniz nasıl bağlantı kurulur?nerelerde kullanılır gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    DLN özelliğini biraz daha açabilirmisiniz nasıl bağlantı kurulur?nerelerde kullanılır gibi

DLNA AG İÇİ PAYLAŞIM DEMEKTİR

RESİMDE görüldügü gibi

telefondaki resim mp3 veya videoları cihaz ile baglanarak tv üzerinden

kablosuz izliyebiliyorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fatihmc Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    DLNA AG İÇİ PAYLAŞIM DEMEKTİR

RESİMDE görüldügü gibi

telefondaki resim mp3 veya videoları cihaz ile baglanarak tv üzerinden

kablosuz izliyebiliyorsunuz
    yine tam açıklayıcı bir bilgi değil bende var bu cihaz android taplette var örneğin nasıl yapılacak nerden ayar yapılacak? anladığım kadarıyla siz bu cihazın bayisisiniz bu konuda resimli veya tam açıklayıcı bilgi rica ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yine tam açıklayıcı bir bilgi değil bende var bu cihaz android taplette var örneğin nasıl yapılacak nerden ayar yapılacak? anladığım kadarıyla siz bu cihazın bayisisiniz bu konuda resimli veya tam açıklayıcı bilgi rica ediyorum
    cihazdan dlna uygulamasına gırıp aktıf konuma alıyorsun

tablettende ag arama yapıyorsun bırbırlerını buluyor

cops nıklı tayfun abi ıle yapmıstık ona sorabılırsın daha iyi tarıf eder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cops Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba
    bestuydu Fatih kardeşimden cuma günü atlanta smartbox G4 CI hybrıd cihazdan aldım bana herşeyini anlattı kendisine çok teşekkür ediyorum ve cihaz alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.çok ilgili ve anlayışlı bir arkadaş gidin ve tanışın derim
    sevgiler
    teşekkürler
    tayfun abi degıldı yanlıs hatırladım bır baska telefoncu musterımden soz aldım bırkac gun sonra resım verıcek eklerım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba
    Smart G4 ile ilgili D smart problemi için ve söyleşi yapıp çay içmeye Best uydu Fatih kardeşimin yanına gittim oturduk konuştuk çay içtik saat nasıl geçti anlamadım D smart ile ilgili olarak ta hiçbir itiraz göstermeden cihazımı aldı ve yenisini verdi ayrıca cihazın arkasındaki Av out ile ilgili (AV SENDER e bağlantı) sorunumuda yakınlarda olan elektonıkçıler çarşısında benimle birlikte dolaşarak kabloyu buldu ve sorunumu halletti.böylesine güzel düzgün ve dürüst satıcılar demekki daha hala varmış
    uydu cihazı alacaklar elektronıkle ilgili problemi olanlar uydu sıstemi kurduracaklar BEST UYDU Fatih kardeşimin yanına gitsinler yada telefon etsinler kendilerine yardımcı olacağı kanısındayım
    Fatih sana benimle ilgilenip sorunlarımı çözdüğün için sonsuz teşekkürler

şimdi cıhazı kurmakla meşgulum akşam da D Smart la ilgili kanalları test edeceğim sonucu yazacağım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fatihcim DLNA paylaşımı yapan ben değildim lütfen düzeltirmisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dlna yaptıgımız tayfun abi degıldı yanlıs hatırladım bır baska telefoncu musterımden soz aldım bırkac gun sonra resım verıcek eklerım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilginize teşekkürler resimli olursa daha kolay olur ve kalıcı olur bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilginize teşekkürler resimli olursa daha kolay olur ve kalıcı olur bilgiler
    hamdı bey vıdeolu anlatım yapmış
    Atlanta Smart G4 Smart Kumanda, DLNA ve Digiturk Play Bağlantı

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri