Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next YE-8000 Serisi BISS Düzenlenmiş yazılım (02.02.2010)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next YE-8000 Serisi BISS Düzenlenmiş yazılım (02.02.2010)

edit:digium
    NEXT YE-8000 Serisi uydu alıcıları için BISS şifreleri düzenlenmiş yazılımdır.
    Not:
    - Yazılımı yükledikten sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmeniz önerilir.
    - Menü > Sistem Ayarlar > Cihaz Bilgisi > 1973 tuşlayarak Emulatörü aktif edebilirsiniz.
    - Hazır kanal dosyası ve şifre dosyası yüklenmesi önerilmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bütün biss kanalları varmı içinde daha önceki yazılımda eksikti bissler ? emeğine sağlık
    Konu omerbicer tarafından (03-02-2010 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin bendede Ye-8000FTA cihazından var. Fakat ne yapacağımı bilmiyorum bu zip dosyalarını :S Yardımcı olurmusunuz.Bu arşivleri Cihazıma bağlamam için parçamı gerekiyor :S daha yeni başladıgım için bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xclubberx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaşlar kolay gelsin bendede Ye-8000FTA cihazından var. Fakat ne yapacağımı bilmiyorum bu zip dosyalarını :S Yardımcı olurmusunuz.Bu arşivleri Cihazıma bağlamam için parçamı gerekiyor :S daha yeni başladıgım için bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Saygılar.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. incelersen detaylı anlatım mevcut Bunun için önce RS 232 Kablosuna ihtiyacın olacak Buda Kocaelinde nerde satılır bilmem onu bulmak sana kaldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler.umarım günceldir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekkürler

Alıntı f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    edit:digium
    NEXT YE-8000 Serisi uydu alıcıları için BISS şifreleri düzenlenmiş yazılımdır.
    Not:
    - Yazılımı yükledikten sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmeniz önerilir.
    - Menü > Sistem Ayarlar > Cihaz Bilgisi > 1973 tuşlayarak Emulatörü aktif edebilirsiniz.
    - Hazır kanal dosyası ve şifre dosyası yüklenmesi önerilmez.
    Eline sağlık umarım tüm kanallar vardır.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri