Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Atatürk öleli '95 yýl' olmuþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Clapping Atatürk öleli '95 yýl' olmuþ

Ankara Büyükþehir Belediyesi internet sitesinde yer alan duyuruya göre ise Atatürk’ün ölüm yýldönümünde Metro Sanat Galerisinde1- “10 Kasým Karagün” isimli bir sergi açýlacak, 11 Kasým – 25 Kasým 1938 tarihli gazete manþetleri ve Atatürk fotoðraflarý sergilenecek. Sergi 09 – 15 Kasým 2013 tarihleri arasýnda Kýzýlay Metro Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek.
    Ancak Ankara Büyükþehir Belediyesi’nin sergi duyurusunda Atatürk’ün ölümünün 2-“75. yýldönümü” yerine “95. yýldönümü” yazýldý.
    Büyükþehir Belediyesi’nin sergi duyurusu þöyle:
    “Atatürk’ün ölümünün 95. yýldönümü nedeniyle Metro Sanat Galerisinde ‘10 Kasým Karagün’ isimli sergi ziyaretçilerini bekliyor.”

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nesi dogruki zaten

Kullanýcý Bilgi Menüsü

terbiyemi bozmamaya çalýþarak þunu söyleyeceðim ATATÜRK bu imkanlarý saðlamasaydý ondan hala muzdarip olan BÖYLE TOPLUMA mal olmuþ birkaç BÜYÜK DEVLET ADAMLARI lütfen çýkýp ta açýk açýk YAHU BEN BU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü sevmiyorum.kahrolsun ki benim ana-babama beni böyle bir adamýn BÝZE VATAN DÝYE BIRAKTIÐI BU TOPRAKLAR'da niye yaþamak zorunda kaldýðýnýzý hazmedemiyorsanýz DERHAL VE DERHAL planladýðýnýz yerlere gidin ki bu toplum da ne yapacaðýna karar versin.bu arada ünv.lilere MARMARAY dan önce BBG açmak hiçmi aklýnýza gelmedi.YAZIK.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

marmaray kasýtlý açýldý o gün maksatlarý zaten CUMHURÝYET veya 10 kasýmý kutlamak deðil, yatsýnlar kalksýnlar ulu önder ATATÜRK' dua etsinler onun sayesinde nefes alýyorlar, sevmeyen istediyi yere gidebirir. yeterki baþýmýza ahkem kesilmesinler. Nur içinde yatsýn mekaný cennet olsun, þimdilerde böyle zihniyete çok ihtiyaç var, ahhh ahhhh imkan olacak imkan. ulu önder ATATÜRK'ün ölümü yüz yýllar geçsede cumhuriyetçi laik ve ATATÜRK'ü olan ATATÜRK'ün ölüm yýl dönümünü kutluyacak, gönüllerden ATATÜRK sevgisi öðle basit bir þekilde koparýlýp atýlamaz.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri