Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: korax ip com hd

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşekkürler emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ıpcom hd yazılım var mı yardım lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart güzel

arkadaslar ben yurt disindan katiliyorum ve iptv kanallarim hepsi silindi ve burdan indiriyorum insallah ise yarar. emegi gecenlere tesekkurler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

menü 8888 yap bis *** bölümü çıkar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oguzhan1975 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya arkadaslar bilen birisi anlatsin.usb de IP-TV ve ccam dosyalari var. bunlari nasil atacagiz cihaza. hepsi bu yaaa. bilen birisi dogru durust anlatsin.
    IPBOX yada IPCOM cihazlara hazır dosyalı CCcam veya IPTV yüklemek çok basit. Aynı yazılım atıyormuş gibi , Menü-Ayarlar-Guncelleme-Usb'den güncelleme diyoruz ve cccam ya da ıptv dosyasını seçip OK diyoruz tamamdır.

Not:Eğer daha önceden IPTV kısmında kanallar var ise, yeni iptv listesini yüklemeden önce mevcut iptv kanallarını silmek gerek, onuda iptv'yi açıp OK ile kanal listesini açtıktan sonra sarı tuş ile DELETE ALL dedikten sonra tüm kanalları sil diyoruz ve ardında yeni iptv dosyasını yüklüyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart cihaz çöktü

Alıntı selvi64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar burada ben bir ekleme yapayım. daha önce usb nize db.bin olarak kaydettiğiniz kanal listenizi cihaza yüklemeyin. eski yazılım üzerinden aldığınız kanal listesinizi yeni yazılıma atarsanız cihazınız çökecektir.rom.bin kurtarma yazılımını atmak zorunda kalıyorsunuz. bilginize.
    arkadaşım rom.bin yazılımını nasıl atacagız br bilgi verirsen sevinirim
    şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SLM NASILSINIZ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TESEKURLER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler.

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri