Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: Atlanta Smart G4 1.4.3 YAZILIMI usb versiyonu yayýnlandý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Atlanta Smart G4 1.4.3 YAZILIMI usb versiyonu yayýnlandý.

Atlanta Smart G4 1.4.3 YAZILIMI usb versiyonu yayýnlandý.

Yazýlýmý almak için lütfen linki kullanýn( yükleme talimatý ve yazýlým )

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

1-Dsmart radyo portal kanallarýndaki sorun düzeldi.
    2-CCcam yayýnlarýnda geç açma þikayeti vardý düzeldi.(Burada daha önce sorun yaþamayanlar modül kullanan arkadaþlarmýþ sorunu tespit ettik.Modul takýlý olmadan CCcam de kanallar geç geliyor.artýk bu sorun yok)Ýstediðiniz ÝP cam sürümünü kullanabilirsiniz.
    3-Smartbox market eklendi.

DÝKKAT !! BU yazýlým yükleyen arkadaþlarýn bütün bilgileri silinecektir.Bunun için hepinizden özür dileriz fakat stabil olmasý için bu þart.Belli bir zaman sonunda güncellemelerde bunu yaþamayacaðýz.Kasým ayý sonunda tamamlanmasýný beklediðimiz Backup özelliði sayesinde artýk yedeklerimizi rahatlýkla sorun vs olduðunda geri alabileceðiz.

Sizlerin testinden sonra Update server'a yüklenecektir.Ýsteyenler buradanda cihaza indirebilirler.(ayrýca duyuracaðýz.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Smart g4 amlak istiyorum kanal geçiþ hýzý nasýldýr ? , daha önce dm800 hd kullanýyordum , kanal geçiþ hýzý çok iyidi ,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Atlanta SMART G4 ile yukarýda verdiðim linkteki cihaz arasýnda kaldým tavsiyelerinizi bekliyorum. Ebaydaki cihaz donanýmsal olarak daha iyi geldi bana birde BEST olmasý ..

tavsiyeleriniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sherysam Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Smart g4 amlak istiyorum kanal geçiþ hýzý nasýldýr ? , daha önce dm800 hd kullanýyordum , kanal geçiþ hýzý çok iyidi ,
    800 hd cýhazýna hýzlý diyorsanýz smart g4 modelýnýn hýzý karþýsýnda

gozlerýnýz þaþýracak normal dsmart cýhazýnda 3 sn olan kanal gecýs hýzý

smart g4 modelýnde 0.5 sanýye hatta gecýs yaptýgýmýz kanallar hd kanaldýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Atlanta dediðiniz gibi çok hýzlý tatmin oldum , bu verdiðim linkteki cihaz hakkýnda ne düþünüyorsunuz , iþletim sistemi 4.2 diye bahsetmiþler 4.0'dan ne farký var...
    teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart atlanta smart g4 yeþil ýsýk yanýp sonuyor

arkadaþlar öncelikle merhaba benim sorunum atlanta smart g4 modeli acýlþta atlanta yazýsýnda kalýyor ve yeþil ýsýk yanýp sonuyor baska bir iþlem de yaptýrmýyorusb den yazýlým yuklemeyi denedim ama usb yi görmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sneacer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar öncelikle merhaba benim sorunum atlanta smart g4 modeli acýlþta atlanta yazýsýnda kalýyor ve yeþil ýsýk yanýp sonuyor baska bir iþlem de yaptýrmýyorusb den yazýlým yuklemeyi denedim ama usb yi görmuyor
    Siz en iyisi o cihazý kullanmayýn. Bende de smart G4 var ama aldýðým güne lanet ettim adam akýllý kullanamadým, þimdi cihaz bi köþede atýl vaziyette bekliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri