Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arasý

Konu: Siyaset Erbabý Aðzýný Bozunca...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart kapak...?

Alýntý uydu3405 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Her ne kadar eleþtirilsede bu hükümet sandýkta burada yazanlara artý çok aðýr eleþtiri yapanlara aldýklarý oylarla tam bir kapak yapýcaktýr iþte bu yüzden böyle demokrasi ortamýnda herkes her dilediðini yazma özgürlüðüne sahipken alýcaklar cevaplarýný.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili Zeki Dost,
    Burada paylaþtýðýn karikatürler her türlü her türlü polemiðin üstündeydi,teþekkürler.Ben türk halkýnýn gözünün içine baka baka söylenen bir söze atfen basit bir açýklama görmek istedim,"Sayýn Baþbakan valiyi mi akladý,yoksa vatandaþýn gavatlýðýný mý tescil etti?"Ben "Valimi yedirmem"in anlamý neydi?...Dostlar buna yanýt yerine kollarý sývayýp aklama-paklama iþine soyunmuþlar. Olsun,gün gelir "empati" nin de ne olduðunu öðreniriz inþallah!...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sevgili Zeki Dost,
    Burada paylaþtýðýn karikatürler her türlü her türlü polemiðin üstündeydi,teþekkürler.Ben türk halkýnýn gözünün içine baka baka söylenen bir söze atfen basit bir açýklama görmek istedim,"Sayýn Baþbakan valiyi mi akladý,yoksa vatandaþýn gavatlýðýný mý tescil etti?"Ben "Valimi yedirmem"in anlamý neydi?...Dostlar buna yanýt yerine kollarý sývayýp aklama-paklama iþine soyunmuþlar. Olsun,gün gelir "empati" nin de ne olduðunu öðreniriz inþallah!...

rselturk ; kardeþ

--"Valimi yedirmem"in anlamý neydi?.. bunun cevabýný veremezler !

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valiyi protesto etmem için ne yapmamý istiyorsun veya ne yapmam gerekiyor eses kardeþ....kýlýçtaroðlunun mitinkte yaptýðý gibi bende bu forumdan valinin anasýna avradýna zatialiniz buyurdu diye küfürmü edeyim yoksa adanaya gidip valiye suikastmý düzenleyeyim....seversin veya sevmessin bu ülkenin baþbakanýnýn ölmüþ anasýna meydana topladýðýn insanlar karþýsýnda aðýr küfürler hakaretler eden kýlýçtaroðluna eleþtiri yapmayacaksýn sonra bana dönüp valiyi yeterince eleþtirmemekle suçlayacaksýn.....hadi oradan hadi...bana gavur diyen kendi müslüman olsa....
    yazdýðýma baktým verdiðin cevaba baktým açýklama yaparak lafý uzatmaya gerek görmedim.saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valinin yaptýðý gavat kelimesi kamera karþýsýnda olunca "ayýp".
    kamera yoksa "iltifat buyurdunuz efendim". yalanmý? hadi istanbul valisinin odasýnda ve kimse yokken etrafýnda, vali sana "gavat" desinde çýkar gýkýný? þimdi kamera karþýsýnda olunca, avantajý elinde kaçýrmýþ oluyor valimiz. bu sadece akp makepe olayý deðil. baþta hangi parti olsa böyledir. sadece gavat kelimesi için (gavat yada farklý hakaretler) hiç bir parti bu güne kadar valiyi görevden almadý. almazda...
    akp liler bu iþe hemen kýlýçdaroðlunun ananý lafý ile savunmaya geçiyorlar haklý olrak diyeceðim ama,,, ya öyle bir konuþma olmasa idi (kýlýçdaroðlu o konuçmasýný yapmasa idi) ne ile savunurdunuz? ne cevap verirdiniz? baþbakan ayýp etti dermiydiniz? demesdiniz bence... olur böyle þeyler. valilik makamýnda da olur, baþbakanlýktada olur...olmamasý gereken þey, kameranýn orada olmasý...
    selametle...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bana göre valinin bu þekilde tepki vermesi akp karþýtlarýnca hemen durumdan vazife çýkarýlmaya baþlandý.

vaktiyle bir orgeneral bu vatanýn baþbakanýna ''p.....k seninle sonuna kadar uðracaðým'' demiþti de kimsenin o zaman gýký çýkmamýþtý. süleyman demirel bile o zaman bu ülkede herkesin fikir ve düþünce özgürlüðü var, demiþti.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmann Nickli Üyeden Alýntý
    akp liler bu iþe hemen kýlýçdaroðlunun ananý lafý ile savunmaya geçiyorlar haklý olrak diyeceðim ama,,

burada bahsedilen bensem, ben akp li deðilim osman bey.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selvi64 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bana göre valinin bu þekilde tepki vermesi akp karþýtlarýnca hemen durumdan vazife çýkarýlmaya baþlandý.

vaktiyle bir orgeneral bu vatanýn baþbakanýna ''p.....k seninle sonuna kadar uðracaðým'' demiþti de kimsenin o zaman gýký çýkmamýþtý. süleyman demirel bile o zaman bu ülkede herkesin fikir ve düþünce özgürlüðü var, demiþti.
    sayýn selvi kýlýçdaroðlu nuda kýnayalým. o general kimse kýnayalým.kýzalým.konu valiydi yorumda o þekilde ben zaten eleþtirimi yanlýþý yanlýþla kapatmak olmaz .benim kötüm daha iyidir olmaz,valinin durumundan vazife çýkarmak basit,gündem meþguliyeti,biz vazifeyi türk milleti ve deðerleri üzerinden çýkarýrýz.býrakýnda diyarbakýrda olanlara ve olacaklara bakýn,kaný beþ para etmeyenlerle devletin zirvesi elele,kolkola.adýda barýþ,pkk millete süre veriyor,barzani denen rüyasýnda görse inanmayacaðý þeyler görüyor.türk milletine söven þýwan denen protokolde,bura da vali gavat demiþ,kemal ananý demiþ,paþa pezo demiþ, osman kardeþin dediði gibi kamera tepkisi.günlük hayatta herkesin kullandýðý sözler,sadece kademe farký var.mesele büyük.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri