Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: GoldMaster 62000 FTA ayar sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart GoldMaster 62000 FTA ayar sorunu

Arkadaşlar, öncelikle selamlar. Benim bu 62000 FTA ile sorunum var. Ya bende bir sorun var yada bu cihazda.:49: Oturduğum apartmanda Merkezi sistem kurulu, bende cihazı bu şekliyle bağladım. Yaaa anlamıyorum. yada anlayamıyorum. Belkide bende anlama sorunu var. Neyse... Cihazın kanal aramasını 12015 vertical 27500 ayarlıyorum. Kanal arattırıyorum, ama alakasız boş kanallar var. ismi var cismi yok, yani. Apartmandaki diğer dairelerdekiler dandik dediğimiz eski cihazlarla çoğu benim seyredemediğim kanalları seyrederken bende çoğu kanalın adı var sadece. örn. atv avrupa, cine 5, meltem tv, dost tv, kanaltürk, gibi... Adam gibi bir cihaz kurulumu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Sıfırdan cihazı fabrika ayarlarına döndürüp işte bunu yap işte şunu yap gibi... yardımlarınız için teşekkürler... birde bu fec gibi ayarları ben göremedim cihazda. Cihazdan güncelleme yapıyorum ama sorun(lar)da düzelme yok. Bunun güncellemesini illa bilgisayar üzerinden rs 232 ile mi yapmak gerek?
    Konu şekerpınar tarafından (17-11-2013 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Aranıyor....

Ya Yok Mu? Bir HAYIRSEVER, CEVAP VEREN!!!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazda fec ayarı yoktur otomatik algılama yapar.

TürkSat şebeke arama frekansını 11844 V 2222 yaparak şebeke arama modunu açık olarak seçip arama yapınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Onuda denedim

sayın baldemir bey, dediğiniz frekansıda denedim. ama maalesef yukarıda yazdığım gibi bazı kanalların sadece ismi var kendi yok. komsularımda bu sorun yok,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri