Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Size Göre Dersaneler Kapatılmalı mı?

Katılımcı sayısı
309. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

170 55.02%
  • Hayır

139 44.98%
Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon
77 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Size Göre Dersaneler Kapatılmalı mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bizim zamanımızda dersane yoktu yani ticarethane ama ben liseyi bitirdim ekonomik yönden yüksek okul okuyamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Türkiye'de maarif sistemi yerlerde süründüğü müddetçe dersanelere ihtiyaç vardır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Önce eğitimi toplumun geneline yayıp herkesimin eşit eğitim almasını sağlayacaksın sonrası çorap söküğü gibi kendiliğnden gelir ortada dershane diye bişey zaten kalmaz. otuz sene önce ilkokulu bitirmiş bir kişi bugün lise ve dengi okul mezunlarından daha bilgili hatır işi not ve diploma verme işi almış başını gidiyor vekil öğretmen adı altında asgari ücretle çalışan öğretmenler var yan sınıfta aynı işi yapan ikibin liranın üzerinde maaş alacak sen asgari ücret gelde eğitim ver. beş m.e.bakanı her gelen çığır açacagım diyor diğeri çöpe atıyor. deneme tahtası yaptılar okulları.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bazı dersaneler kan emmici oldu kapatılsın devlet nezaretinde olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam özel okul olması içinde cok agır sartlar var yok bahcesi olacak yok bilmem ne olacak falan diye bu iş zor yani
    aslına bakarsak aynı şartların dershaneler için de olması gerekmiyor mu üstad.dershanenin okuldan farkı nedir.oraya da öğrenciler gidiyor.yüzlerce örrenciyi koridorlara sıkıştırmadan eğitim vermeleri gerekmez mi dershanelerin de?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm
    arkadaşlar
    Dersaneler özeldir çönkü para veriyorsun resmiyet kazanılsın ve öğrenciler birşeyler öğrensinler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dersanelerin var olma sebepleri ortadan kaldırılmalı ailelerin binlerce lira ödemeleri kabul edilemez türkiyedeki eğitim ve öğretim kökten değişmeli derdsanelerde öğretilenlerin okulda öğretilmesi, gerekiyor sonuçta dersaneye gerek kalmaz ama burada dersaneleri kapatmak gibi bir düşünce olduğunu zannetmiyorum kanaatimce bir iktidar kavgası yaşanıyor birileri aba altından sopa gösteriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Clapping her şey tıkırında maaşallah !

[QUOTE=hüseyin;714394]çok deyil 5-10 yıl sonra ak parti hükümetinin neden dersaneleri kapattığını daha iyi anlayacağız...dışımızdan bağırarak olmasada içimizden bir teşekkür edeceğiz(kronik akparti karşıtları hariç tabii)....akparti hükümeti salakmı gözüküyor yoksa aptalmı sanınıyorsunuz,seçim arifesi gülen cemaatinin nerdeyse tüm geliri,partininde büyük çapta oy deposu olan dersaneleri kapatsın....arkadaşlar akparti dersaneler konusunda bir dönüşüm yapmak zorunda,dersaneleri eğitim sistemine özel okullar sıfatıyla sokma niyetinde,bundada haklı....körün tuttuğunu öptüğü,aynı dershane sırasında oturan iki ögrenciden birinin 2 diyerinin 5 bin lira verdiği,pazarda kurbanlık koç satışındaki gibi pazarlıkların yapıldığı bir ticarethaneden bahsediyoruz....okullarda artık tablet bilgisayarlar akıllı tahtalar eskiye göre mevcudu daha az sınıfların olduğu,eğitim kalitesinin biraz daha yükseldiği ortamda dersaneler sonsuza kadar devammı edecek,dersaneler devam etsin diyorsanız bugüne kadar özelleştirme sonucu kapanan satılan dönüştürülen kamu ve özel sektör işletmelerinin günahı neydi....sırf akparti bu dönüşümü yapacak diye kabul etmemek karşı durmak nekadar akıllıcadır....düne kadar gülen cemaatini yerden yere vuran irticanın başı devletin kurumlarını cemaatleştiren,akpartiyi cemaatin güdümünde gösteren bir ülke zihninden gelinen noktaya bak...ALLAH insanı yaratırken şu ikiyüzlülük genini koymasaydı çok iyi ederdi çünki insanın başına ne gelirse bu gen yüzünden geldiğini birkez daha görüyorum

-----okullarda artık tablet bilgisayarlar akıllı tahtalar eskiye göre mevcudu daha az sınıfların olduğu,eğitim kalitesinin biraz daha yükseldiği
    ----

hüseyin kardeş siz nerede yaşıyorsunuz atıp tutuyorsun...
    okullar sıra yok defter yok ayakkabıyok üsbaşyok !

sana tavsiyem sabahları yayınlanıyormuş bana da denk gelen --müge anlının proramını bir izlederim..:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Okulda adam gibi okudukta dersanemi kaldı. Bence kapatılsın para tuzağından başka bişeye yaramaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ülkemizde dershane aracılıgıyla üniversite sınavlarını geçen bir çok tanıdıgım oldugu için bence kapatılmasın.

Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri