Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Atlanta Smart G4 Smart Kumanda, DLNA ve Digiturk Play Bağlantı Testi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Atlanta Smart G4 Smart Kumanda, DLNA ve Digiturk Play Bağlantı Testi

Android 4.0 işlemcili Atlanta Smart G4 uydu alıcısını sizler için test ettim..

İşte cihaz için hazırladığım ilk video:
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=6jlzNX8o6qA[/YOUTUBE]

iSmartRCU klavyeyi Google Play'den indirebilirsiniz : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok yararlı görsel video teşekkürler elinize sağlık en kısa zamanda deneyeceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam teşekkurler bu bahsettiginiz olay smart g4 leremi oluyor bende smart box var onada uygulama sansımız var acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam teşekkurler bu bahsettiginiz olay smart g4 leremi oluyor bende smart box var onada uygulama sansımız var acaba
    Eğer DLNA'yı soruyorsanız, eşleştireceğiniz cihazlarınızda DLNA özelliği varsa siz de kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde bilgisayarınızın paylaşım klasöründeki müzik, resim, video ve filmlere bu yolla erişim sağlayabilirsiniz.
    Konu cepnoloji tarafından (21-11-2013 Saat 11:27 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize saglık hamdi bey

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı fatihmc Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    elinize saglık hamdi bey
    Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tekrar teşekkürler hamdi bey android pc tablette uzaktan kumanda tamam; G4 üzerinden DLNA yı açtığımda kendi masaüstü pc de tamam G4 içi tamam ama android tableti gösteremedim tabletten ayarlardan ne yapmak gerekiyor ? ayarlar, uygulamalardan neresinden ne yapmak gerekiyor benim tablette antivirüs yüklü bumu engilliyor acaba ayrıca ben G4 ü wi-fi ile değil kablolu bağlantı kuruyorum ve sabit ip kullanıp dnsleri değiştirerek kullanıyorum bunlr etken olurmu acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tekrar teşekkürler hamdi bey android pc tablette uzaktan kumanda tamam; G4 üzerinden DLNA yı açtığımda kendi masaüstü pc de tamam G4 içi tamam ama android tableti gösteremedim tabletten ayarlardan ne yapmak gerekiyor ? ayarlar, uygulamalardan neresinden ne yapmak gerekiyor benim tablette antivirüs yüklü bumu engilliyor acaba ayrıca ben G4 ü wi-fi ile değil kablolu bağlantı kuruyorum ve sabit ip kullanıp dnsleri değiştirerek kullanıyorum bunlr etken olurmu acaba?
    Ayarlar menüsünde "Yakındaki Cihazlar" diye bir seçenek var. Sizin tablette ismi farklı olabilir ama yine buna benzer bir başlığı vardır. O seçenek açık olacak. Tıpkı Bluetooth mantığı gibi. Açtığınız zaman tablet yaklaşık 2-3 dakika otomatik olarak yapılandırma yapacak. Yapılandırma bittiği zaman G4 tableti görecektir. Ortak paylaşım alanı oluşturulduğundan Antivirüs uygulaması engelleyebilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiturk Play uygulamasında kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum yayın ekranın sol üst köşesinde küçük olarak açılıyor tam ekran olmuyor. çözümü var mı. cihazım g4 normal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu formda sorulana cevap vericek kimse yok sanırım

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri