Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: hp mini 110

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart hp mini 110

iyi geceler arkadaşlar.hp mini 110-3170st netbookta önceleri win7 yüklü idi bugün bir arkadaşta win8 gördüm.beraber bugün benim netbooka yükledik.herşey tamam çalışıyor sadece bazı dosyalarda bu uygulama açılamıyor.diyor daha önceleri açılıyordu.yüklü resimler açılamıyor.çözünürlük düşük yükseltin diyor.ekran ayarlarında ençok 1024/600 olarak ayarlanıyor.win7 de bir sıkıntı yoktu.sanırım ayarlarla ilgili resim klasörünü nasıl açabilirim acil yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

driver leri yüklememişsin galiba driverleri yükleyip tekrar dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim arkadaşım drevier derken hangisini yüklemem gerekir.ben anlamıyorum.adres verebilrmisin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamam oldu arkadaşlar.kuran kişi uzaktan bağlanarak ayarladı.ben resmin üzerine tıklıyordum açılmıyordu.kendisi biryerleri seçti.birlikte aç dedi.şimdi açılıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fotoğraflar açılıp diğer uygulamalar açılmıyordu.

formlarda biraz araştırdım ve aşağıdaki bigi yaptım.1152/864 kadar yükseldi.1024x768 yapınca sadece simgeler ve diğer herşey küçülüyor.ama win8 deki ekran çözünülürlüğü düşük deyip yapmadığı herşey şimdi oluyor.
    ben de sonunda yaptım değiştire biliyoruz
    1-) başlat çalıştıra basın:''regedit''
    2-) ''Ctrl+F'' basın arama kısmına '' Display1_DownScalingSupported''kopyalayıp yapıştırın
    3-) cıkan degeri ''0'' orayı ''1'' yapın
    4-) bilgisayarı yeniden vaşlatın hayırlı olsun cözünürlügü istediginiz gibi ayarlayın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

günaydın arkadaşlar.yukarıdaki işlemleri yaptım.çözünülürlük 1024x768 yaptım.ancak çözünülürlüğü böyle yaptığımda bütün yazılar küçülüyor.bunları 1024x600 deki ebatlara getirebilirmiyiz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi geceler arkadaşlar.bilgisayarım çöktü bugün win 8.1 format attırdım.eve geldiğimde bazı uygulamaları ekran çözünülürlüğünden dolayı açmadı.bende int.biraz araştırdım.regedit/çalıştır/düzen/bul/Display1_DownScalingSupported da 0 olan yeri 1 yaptım.çözünülürlük yükseldi uygulamaları açtım.daha son ra çözünülürlüğü değiştirmek istediğimde çubuk 1024/768 en altta 1024/600 yok.yukardaki işlemi tekrar yapayım dediğimde ise 1 yaptığım yeri 0 yapmak istediğimde orasıda yok.daha yeni formst çektirdim eski haline nasıl dönebilirim.sistem geri yüklemede dönüyorum ama ilk yüklene birkaç proğram var diğerleri yok.acil yardı edin teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hala bir çözüm bulamadım yardımcı olacak kimse yokmu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri