Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Android Telefon Önerisi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmety1907 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben lg optımus pro kullanıyorum.inanılmaz memnunum tavsiye ederim.
    Tavsiyeniz için teşekkürler. S4 MINI aldım ve şu ana kadar memnunum. Telefonun her geçen gün yeni bir özelliğini keşfediyorum. Şimdide telefonu uzaktan kumanda olarak TV de DVD oynatıcıda Klimada Uydu alıcısında vb cihazlarda kullanabileceğimi keşfettim. Bu telefon gerçekten mükemmel. Oyunlarda bile yok denecek kadar kasma oluyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tavsiyeniz için teşekkürler. S4 MINI aldım ve şu ana kadar memnunum. Telefonun her geçen gün yeni bir özelliğini keşfediyorum. Şimdide telefonu uzaktan kumanda olarak TV de DVD oynatıcıda Klimada Uydu alıcısında vb cihazlarda kullanabileceğimi keşfettim. Bu telefon gerçekten mükemmel. Oyunlarda bile yok denecek kadar kasma oluyor.
    Güle güle kullan birdahaki sefere HTC almanı öneririm..Aradaki farkı görürsün...

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Güle güle kullan birdahaki sefere HTC almanı öneririm..Aradaki farkı görürsün...

İnşallah abi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Note 3 süper bence.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

note 3 diyorum başka da birşey demiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tavsiyeler icin tesekkurler S4miniyi 1090 tl ye aldim bugun. Simdilik twlefon guzele benziyor.
    bizede hayırlı olsun demek düşer..samsunga pek güvenmiyorum..eskiden android telefonlar o kadar yoktu samsung vardı hep şimdir bir sürü marka çıktı hilmi üstadın dediği gibi htc'de alabilirdin..benimki huawei g610 android 4.2 ve 4 çekirdek gayet memnunum hadi bidaki sefere huawei

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Telefonu aldık ama daha 5. ayı çıkmadan dış hoperlörü patlattım. Nfs Most Wanted oynuyordum telde oyundaki ses heralde fazla şiddettli çıkınca patladı. Garantiye gönderdim tamiri yapıldı pazartesi günü elime ulaşacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Telefonu aldık ama daha 5. ayı çıkmadan dış hoperlörü patlattım. Nfs Most Wanted oynuyordum telde oyundaki ses heralde fazla şiddettli çıkınca patladı. Garantiye gönderdim tamiri yapıldı pazartesi günü elime ulaşacak.

Ondan samsungu tercih etmiyorum...illa bir yerden eksiklik çıkıyor..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri