Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: sansui pvr uydu alýcýsý kanal yükleme varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý arguncakmak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Uyelýk gerektýren lýnk yasak

zuhahaha olm adama yardým etsene var o linkte yazýlým

ayrýca depo da var. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad benim sorun ne olacak acaba yardım edersen sevinirim. reciverı yeni almışım ve servisi arıyorum bana diyorlarki kanal güncelleme ücrete tabidir ve 10ytl dir. ben 400 ytl vermişim recivera birde daha ilk kurulumda para istiyorlar çok ilginç bunu söyleyende avrupa yakası distribütörü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý smmm72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstad benim sorun ne olacak acaba yardým edersen sevinirim. reciverý yeni almýþým ve servisi arýyorum bana diyorlarki kanal güncelleme ücrete tabidir ve 10ytl dir. ben 400 ytl vermiþim recivera birde daha ilk kurulumda para istiyorlar çok ilginç bunu söyleyende avrupa yakasý distribütörü
    Þimdik abicim o cihazý ben hiç kullanmadým Yazýlýmý Foruma eklerim o sorun degil ama senin sorunun kanal bulmamasý degilmi ozaman
    Hazýr kanal listesi yukle forumda mevcuttur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý smmm72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstad benim sorun ne olacak acaba yardým edersen sevinirim. reciverý yeni almýþým ve servisi arýyorum bana diyorlarki kanal güncelleme ücrete tabidir ve 10ytl dir. ben 400 ytl vermiþim recivera birde daha ilk kurulumda para istiyorlar çok ilginç bunu söyleyende avrupa yakasý distribütörü
    yaa býrak kanal güncelleþtirmesi için para verilirmi ben sana bedava emu yazýlýmý yüklerim peh DNA yardýmcý olur sana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya üstad ben bugüne kadar 1030 sky kullandım bunda acemiyim ve hata yapmak istemiyorum bana yolunu gösterebilirmisin 7000 ler için hangi programla hangi aşamalardan geçere hangi programları kurmam gerekiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SANSUÝ SPV 7000 PVR EMU YAZILIMI 3 DOSYADAN OLUÞUYOR.
    1-FÝRST_UPLOAD DOSYASI
    2-ODS 4000 PGM DOSYASI
    3-HEX DOSYASI

Sýrasýyla hyper terminalle yüklenmesi ile beraber, cihaz sorunsuz çalýþmaktadýr
    Konu @DnA tarafýndan (21-11-2006 Saat 17:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekteki dosyada 3 dosya var

1-FİRST_UPLOAD DOSYASI
    2-ODS 4000 PGM DOSYASI
    3-HEX DOSYASI
    sırasıyla hiperterminal loaderle at
    Emu yazılımlı olsun ve cihazı tekrr kanal tarat okadar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad bu programda sıralı kanallar listesi mevcutmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayır mevcut degil sen gene taratmayı dene baklaım manuel giriş yap veya dene emu yazılmı tekrar yukle duzelir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad hiperterminal loader dediğinizin diğer sansui loaderlarla aynı loadermı yoksa farklı bir loadermı kusura bakma belki basit bir soru ama hata yapmak istemiyorum hiperterminal kelimesi kafamı karıştırdı. yanlış loader kullanmak istemiyorum. verilen loaderlerda hiperterminal kelimesi geçmiyor sadece loader kelimesi geçiyor.
    2. sorum her dosyayı atınca end çıkacak ve cihazı açıp kapayacakmıyım yoksa hepsini tekseferde peşpeşemi atacağım.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri