Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: sansui pvr uydu alýcýsý kanal yükleme varmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

şu anda programı atıcağım ve reciverın başında bekliyorum cevap verirseniz sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ya üstad bekliyorum ama burdaysan hızlı cevap verirsen yardımcı olursan sevinirim.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý smmm72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya üstad bekliyorum ama burdaysan hýzlý cevap verirsen yardýmcý olursan sevinirim.
    yapmak istediginizi anlýyorum ama cihazýnýzý iyice tanýmadan neden böyle kolay yol seciyorsunuz bence bu iþlemi manuel olarak yapýn þimdilik .
    egerki hazýr kanal listesi atarken hata yaparsanýz flaþ bellegi çökertme durumu
    söz konusu olabilir 10 tl den kaçarken çok yüksek faturalara maruz kalabilirsiniz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad programı yükledim ama tpler yine aynı 132 kanal buluyor turksattan ayrıca jojoyu birtürlü buldurtamıyorum sebebi nedir acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

end yazýsýný gor Fiþi cek sonra loaderle diger dosyayý at fiþi tak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad sağol dün bunu yaptım ama gece 3 kadar uykusuz kaldım. sorun çözüldü. ama simdi emuda biss satırı geldi ancak harfler 4 satır eksik yanlış olan ne acaba şifre güncel ama 4 satırı yok bu nasıl düzelir daha yeni bir emu veya *** dosyası mevcutmu birde kanal tplerinin tamamını bu cihaza nasıl girebiliriz. yardımlar için teşekkür.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yani aktif keyin

AA AA AA BB AA AA AA BB ""BB"" harfinin oldugu yerdeki keyleri cýkartýp keyleri gir yukada ornekledigim gibi
    Konu @DnA tarafýndan (26-11-2006 Saat 16:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad emu da o keyler vardı ama basket kanalı açık değildi bu arada baby tv kanalı gibi kanallar açık. 102.7 jetix kanalı da açık değil.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cryptowoks desegi yokda ondan jetix yok sen biss menusune
    18aa00c2d328 gir basket acılır acılmazsa yazılım eski ondan kaynaklanıyor olabilr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad senin verdiğin yazılımı kullandım. o yazılım eskimi acaba bu arada motors tv yi seyredebiliyorum. bu kanal benim sunny 1030 da açmıyor güncel keyleri girmedikçe

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri