Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: leptopa nero yükleyememek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart leptopa nero yükleyememek

arkadaşlar leptopa nero yükleyemiyorum orjinal olmadığı içinmi yoksa bendemi yardımınızı bekliyorum varsa resimli olursa iyi olur masa üstü pc de nero var klipleri kopyalıcam eror yazıyor yardımınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hata kodu alıyormusun yükleme işlemi başarısız olduğu zaman herhangi bir yazı yazıyormu, gerekli bilgileri yaz sana yardım edebilelim
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

internetten indirdirip yüklemeye çalıştım olmadı birdaha da denemedim sizin bu konuda bilginizi almak isterim nasıl yüklendiğini gösteren varsa resimli olursa iyi olur bilgisayar konusunda pek bilgim yok tarif ederseniz bende ona göre yüklerim ayrıca ilginiz için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlk defamı yüklüyosunuz neroyu pc ye yoksa trial sürümünü kullanıp kaldırdınız da tekrarmı yüklemek istiyorsunuz bazı programlar kayıt defterine yazıldı için aktivasyon yapmadan açılmaya bilir yada kullanamaya bilirsiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilk defa yüklemeye çalıştım internetten indirip kurmaya çalıştım hangi sürümü hatırlamıyorum birdaha denemedim hangi sürümü yüklemem lazım nasıl yüklenecek varsa resimli yükleme talimatı olursa iyi olur ilginize teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beyefendi elimde benim kullandığım ilaçlı nero programı var , ama dosya boyutu 181mb nete upload etmeyi düşündüm ama biraz sürer gibi zira internet upload çok zayıf. neyse ben sana netten biraz araştırma yaptım ve ilaçlı bir nero programı buldum inşallah işini görür indir dene derim.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Notig. Alıntıdır ve Sadece yardım amaçlıdır, emeği geçene çok teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aliharbiye üstat teşekkürler şifreleri buldum sağol eline sağlık ilgine alakana teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inen rar veya zip dosyasını rar'dan veya zip'ten çıkarmak için şifre isteyecek senden onu yaz ve dosyayı rar'dan çıkardıktan sonra nero programını kur umarım sorun olmaz yardımcı olabildiysem ne mutlu, sorun olursa yine yazabilirsin, yardım etmeye çalışırız, selametle.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri