Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türk diye bir ırk yoktur!....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Türk diye bir ırk yoktur!....

AK PARTİLİ AKTAY: TÜRK DİYE BİR IRK YOK.

artık bu söylem de son nokta..ben diyecek bir şey bulamıyorum bu profosöre..

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Prof.Dr. Yasin Aktay'ın Bayburt'ta katıldığı panelde, "Türk dediğin bir sentezdir zaten. Türk diye bir ırk yok" sözleri tepkilere neden oldu, bazı öğrenciler salonu terk etti. Bayburt Üniversitesi Düşünce Akademisi Kulübü tarafından Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonu'nda düzenlenen 'Yeni Ortadoğu Ekseninde Mısır ve Suriye' konulu konferansa konuşmacı olarak Stratejik Düşünce Enstitüsü Başkanı ve AK Parti MKYK üyesi Prof.Dr. Yasin Aktay katıldı. Prof. Dr. Aktay, bir öğrencinin "Sosyal devlet olmak için çoğunluğu oluşturan bir milletin milliyetçiliğinin ayaklar altına alınması sizce doğru mudur?' sorusu üzerine "Türk nedir mesela? İsmet Özel'in çok ilginç, çok güzel tahlilleri vardır. Türk dediğin bir sentezdir zaten. Türk diye bir ırk yok." dedi. Bunun üzerine bir öğrencinin, "Türk diye bir ırk yok söyleminizi kabul etmiyorum. Çünkü Türkler vardır. Dünya kadar imparatorluk yıkmış ve kurmuştur" şeklinde tepki gösterdi. Hayati YALÇIN / DHA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar,içime sinmeyen bu yazıyı HIAMOVI dosttan alıntıladım.Dersane olayı gibi temeldeki çatlak değil,çatıdaki çöküntüdür.Söz hakkımı saklı tutarak konuyu arkadaşların bilgisine sunmak istedim.Bakalım AKP disiplin kurulu yine çalışacak mı?...:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acaba kendisi hangi irktan geliyormus.....Akp de Türk varmi....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

artık bunun cevabını seçmen sandıkta vermesi lazım ben türküm doğruyum çalışkanım aslımı ve asaletimi inkar edemem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cenderme 07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arap tır arap :

---Araplara hiç lafım yok, onlar bir millettir. Her millet gibi saygı duyarım. Ama Türk'e laf eden, onu yok sayan artıklarına asla.
    Arap artıkları Türk'ü ne bilir!----Sinan Oğan':45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Arap Dır Arap !

Alıntı cenderme 07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arap tır arap :

---Araplara hiç lafım yok, onlar bir millettir. Her millet gibi saygı duyarım. Ama Türk'e laf eden, onu yok sayan artıklarına asla.
    Arap artıkları Türk'ü ne bilir!----Sinan Oğan':45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçenlerde bir konuşma ortamında birisi dediki zaten çanakkale savaşında ölenlerin ve sarıkamışta ölenlerin %80 arap dedi.zaten türk diye bir ırkta yok.söylemler çoğalıyor.ne demiş ulu hakan ey türk titre ve kendine dön.allah ıma sonsuz şükürki türküm.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bırakın türkü kürdü arabı bilmem neyi.... insanmısın adam gibi adammısın sen onu söyle...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaaa inanın yaşamımda tükürükle boğulması gereken şimdiye kadar hiç olmamıştı !...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zaten TÜRK olmadıgı belli ..içraatlardan ..belki araptır canım yada ERMENİ kimbilir ..gezi ollaylarında halkına kurşun sıkan gaza bogan suyla sırılsıklam yapan bir devlet dün doguda yol kavgasında KELEŞlerin konuştugu yerde hiç bir şey yapmıyoır ..sen burada bir çakı ile yakalansan suçlusun ..bu ÜLKEDE TÜRK olmanın zararları adam boşuna demiyor TÜRK diye bir ırk yoktur diye DAHA OY verin kökümüzü kurutsunlar..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri