Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Atlanta Smart G4 1.4.7 Test yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Atlanta Smart G4 1.4.7 Test yazýlýmý

Atlanta Smart G4 1.4.7 Test yazýlýmý Bilgisi.

Arkadaþlar yazýlýmý bu link den alabilirsiniz.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Yazýlým yüklemesini USB ile menu-kurulum-güncelleme-Usb ile yazýlým güncelleme bölümünden yapabilirsiniz.

*Dsmart da sorun yaþayan kullanýcýlarýmýz mutlaka yükleme yapsýnlar.

*Yeni bir tp eklendiðinde gelen kanallarý ilk sýraya atma hatasý düzeltildi ,liste sonuna eklenecek.(otomatik aramada ana liste sýralamasý deðiþir.)

*IR kumanda da ki yavaþlýk sorunu giderildi.

*Yazýlým yüklemesinde daha önce cihaz bütün bilgileri siliyordu buda cihazýný ayarlayamayacak kullanýcý için büyük bir sorundu ,bu güncelleme ile bu sorunu aþmayý planlýyoruz ,lütfen yükleme sonrasý bilgileri paylaþýnýz.

NOT = Çözünürlük yükleme sonrasý 720P olarak geliyor ,sizler 1080P olarak yükseltiniz.

Deðerlendirme sonucuna göre geçiþ yazýlýmý olarak sunucuya eklenecek.

Konuya hakim olan kullanýcýlarýmýz cihazý fabrika ayarlarýna dönüp yeniden kururlarsa onlarda farklarý yazarsa çok seviniriz.

Alibeyden Alýntýdýr Teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dün test yazýlýmýný yüklemiþtim. Yükledikten 10-15 dakika sonra "Unfortunately. Innosathybird has stopped." uyarýsý çýktý. OK deyip cihazý kullanmaya devam ettim. Bugün akþam cihaz internete baðlanmadýðý için Yeniden Baþlat tuþuyla cihazý kapattým ve G4SmartBox ekranýndan sonra cihaz hiç açýlmadý. Cihaz üzerinde yeþil power tuþu yanýp sönüyor ama cihaz açýlmýyordu.

Yaklaþýk 10 dakikalýk beklemeden sonra cihaz açýldý ve kumanda tanýmlama ekraný çýktý. Kumandayý eþleþtirdikten sonra ekranda yine "Unfortunately. Innosathybird has stopped." uyarýsý çýktý. Bu uyarýnýn altýnda ok tuþu var ve ok dedikçe ayný uyarý çýkmaya devam ediyor ve cihaz bir türlü açýlmýyor. Usb ile yazýlým yüklemeye çalýþtým ama hep hata veriyor.

1.4.6 boot loader dosyasýný flash belleðe yükleyip mavi tuþ ile boot loader ekranýna geliyorum ama "update error code 41" hatasý alýyorum. Usb belleði tekrar FAT32 olarak biçimlendirdim ama sonuç ayný. Sahip olduðum 3 adet bellekte de ayný hatayý veriyor. Dolayýsýyla yazýlým yükleyemiyorum.

Bir önerisi olan var mý?
    Özellikle Fatih bey tecrübenize ihtiyacým var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cepnoloji Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dün test yazýlýmýný yüklemiþtim. Yükledikten 10-15 dakika sonra "Unfortunately. Innosathybird has stopped." uyarýsý çýktý. OK deyip cihazý kullanmaya devam ettim. Bugün akþam cihaz internete baðlanmadýðý için Yeniden Baþlat tuþuyla cihazý kapattým ve G4SmartBox ekranýndan sonra cihaz hiç açýlmadý. Cihaz üzerinde yeþil power tuþu yanýp sönüyor ama cihaz açýlmýyordu.

Yaklaþýk 10 dakikalýk beklemeden sonra cihaz açýldý ve kumanda tanýmlama ekraný çýktý. Kumandayý eþleþtirdikten sonra ekranda yine "Unfortunately. Innosathybird has stopped." uyarýsý çýktý. Bu uyarýnýn altýnda ok tuþu var ve ok dedikçe ayný uyarý çýkmaya devam ediyor ve cihaz bir türlü açýlmýyor. Usb ile yazýlým yüklemeye çalýþtým ama hep hata veriyor.

1.4.6 boot loader dosyasýný flash belleðe yükleyip mavi tuþ ile boot loader ekranýna geliyorum ama "update error code 41" hatasý alýyorum. Usb belleði tekrar FAT32 olarak biçimlendirdim ama sonuç ayný. Sahip olduðum 3 adet bellekte de ayný hatayý veriyor. Dolayýsýyla yazýlým yükleyemiyorum.

Bir önerisi olan var mý?
    Özellikle Fatih bey tecrübenize ihtiyacým var.
    cihazdaki diðer usb ve hdd varsa çýkarýp öyle deneyin hata ondan oluyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kocaseyit Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihazdaki diðer usb ve hdd varsa çýkarýp öyle deneyin hata ondan oluyor.
    Yok hocam hepsini denedim sonuç negatif.. Allah'tan android bilgim var..

Fabrika ayarlarýna döndüm. Cihaz açýldý. Her þeyi yeniden kurmak zorundayým.. 6 aylýk full ccam server üyeliðim vardý sanýrým onlarda silindi. Artýk Fatih beyden ccam konusunda tekrar yardým isteyeceðim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hamdi bey maýl atýn gondereyým Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý fatihmc Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hamdi bey maýl atýn gondereyým Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba Fatih bey. Dün mail attým. Cevabýnýzý bekliyorum. Teþekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri