Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: güncel Driver Bölümü Açýlmýþtýr

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart güncel Driver Bölümü Açýlmýþtýr

merhaba arkadaslar bu bölümde donaným driverlarýnýn en son sürümlerini bulacaksýnýz istediginiz bir driver olursa yeni konu olarak açýnýz isteginiz en kýsa sürede gerçekleþtirilecektir

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

okinava bence driver bölümü en çok istenen ve kullanılan olmalıydı. her sistemin driverlarına ulaşamayız. zaten yapsakta yine eksik kalır

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

okinava bu karışıklığı hemen düzeltmelisin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

farketmezki bu bölümde elimizden geldigi kadar güncel driver paylaşacagız driver bulamayan arkadas olursa burada paylaşacak biz de driverini bulacagız

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý okinava Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    farketmezki bu bölümde elimizden geldigi kadar güncel driver paylaþacagýz driver bulamayan arkadas olursa burada paylaþacak biz de driverini bulacagýz
    :624ok:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşlar bana bir yardım edin elimde acer marka bir scanner var ama ben bunun driver ını bulamıyorum scanprisa 640P 6696 0QE (XP(SP1,SP2)XP driverı bulabilirmisiniz yada elinde olan varsa paylaşabilir mi?yardımlarınızı bekliyorum.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý baracuda Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar bana bir yardým edin elimde acer marka bir scanner var ama ben bunun driver ýný bulamýyorum scanprisa 640P 6696 0QE (XP(SP1,SP2)XP driverý bulabilirmisiniz yada elinde olan varsa paylaþabilir mi?yardýmlarýnýzý bekliyorum.
    driver için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

(XP(SP1,SP2)XP driverý için ise Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. indirebilirsin kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sağol üstadım ilgilendiğin için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba Arkadaslar Ben Bilgisayarima Xp Yi Yeniden Yukledim.ses Kartini Tanittim. Anakartida Tanitmam Gerekiyormus Ga-8s648 Gigabyte Marka Gigabytein Sitesinden Bazi Seyler Yukledim Olmadi Arti Baska Ne Yapmam Gerekiyor Bana Yardimci Olurmusunuz.simdiden Tesekkur Ederim. Iyi Calismalar.

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý zafer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba Arkadaslar Ben Bilgisayarima Xp Yi Yeniden Yukledim.ses Kartini Tanittim. Anakartida Tanitmam Gerekiyormus Ga-8s648 Gigabyte Marka Gigabytein Sitesinden Bazi Seyler Yukledim Olmadi Arti Baska Ne Yapmam Gerekiyor Bana Yardimci Olurmusunuz.simdiden Tesekkur Ederim. Iyi Calismalar.
    merhaba yardýmcý oluyum size öncelikle o yüklediðiniz birþeyler nelerdir? Anakart olarak dediðiniz chipset driverý yüklemeniz þart. modele bakarsak sanýrým sis chipetli bi kart... neyse ben sizin yerinize inceledim chipset driver ýný Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. týklayarak indirebilirsin... baþka yapman gerekenler eðer ethernet kullanýyosan bunun driverýný da yükle... kullanmýyosan boþver... ve en önemlisi artýk ekran kartýný tanýtmalýsýn kolay gelsin

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri