Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Gold Dm 48000ci Helppp

Kullanıcı Bilgi Menüsü

10400vcı acil yardım

kullandığım cihaz goldmaster 10400 vcı.kendi bilgisayarımdan bir türlü yazılım yükleyemiyorum.yüklme başladı diyor fakat daha sonra yükleme programının altında externall error diye bi yazı çıkıyor.bilgisarım xp.uyumluluğu windows98 yaptım yine birşey farketmedi.port ayarlarına baktım onlarda açık.cihazın ekranında hiç bir hata kodu çıkmıyor.fakat aynı kabloyla başka bir bilgisayardan yazılım yükledim.acaba benim bilgisayarımdamı sorun var.denemediğim şey kalmadı.yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım bu hata ile bugünlerde çok karşılaşmaya başladık. yazılımlardanmı yoksa bilgisayar özelliklerindenmi bir türlü tam olarak bu konunu sorununa ad koyamadık. Sana tavsiyem com 2 girişin varsa onu dene yükleme programını yeniden indir birde golmaster yazan değilde topfield yazan loader olursa daha iyi olur topfiled bölümünde alabilirsin .Yükleme yaparken bilgisayarında başka bir program çalışmasın. Ayrıca cihazı fişte çekj yazılımı seç yükle butonuna bas ve cihazı fişe tak olmazsa cihazı fişe tak kumandadan stnby konumuna al. yazılımı seç yükle butonuna bas cihazı kumandadan aç. TAbi uyumlulk modunuda unutma.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

meterman kardeş cihazının 48000cı yazan yerine iyice bak 40100cı olduğunu göreceksin şimdilik bukadarını söylıyorum sende golü yedin kardeş saygılar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri