Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: redline ts3000hd motor ayar sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart redline ts3000hd motor ayar sorunu

selam sayın redline firması üsdatlar ben cihazınızı yenialdım motor ayarlarında çok sorlu misal uydu ayarı yapmak istediğimde gittiğim uyduda kalmıyor direk türksat uydusuna yönleniyor durdurma başlıbaşına sorun uydu ayar bölümüne geldiğinde adeta kaplunbağ hızında cok yavaş ayar yapmak çokzor ayrıca taramada radyokanalları ile birlikte tarıyor radyo kanallarını kaplunbağ hızında siliniyor bir uydu kanallarını tektek silmek gavur eziyeti tümkanalları silmenin başka bir yolu olmalı ,iyiyanı iptv kanalekleme ,görüntüsü kanal geçişi motor bölümüyle ilgili yazılımla düzeltilmesini ricaederim umarım dikkate alırsınız.:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle kardeş bu cihazlarda yazılımsal hatalar var 3g vodem hataları motorlu çanaklardada performans sağlanamayabilir profesyonel cihaz değildir free server paylaşımlı cihazdır inan bana kendim o tür cihazları hiç satmam hiç kimse almaz

aldığındada bin pişman olursun sky italya paketi bilirsin en kaliteli paakettir hepsi donma oluyor +kesiliyor hiçbirşey izleyemezsin canal+ paketi sağlıklı izlersin kaliteli bir film izlendimi kopmalar gelir özel server tercih edilir yani aldığın redline parasını haketmiyor

biz gerçek usta olarakta bazı formlardan atıldık suçlandık neyse uydu kurdundan dursun yılmaz avatara sahiptim belki o formu bilirsiniz rumların olduğu bir bölgedir neyse cihazı almışsın bikere son sürüm formatını yükle ileştirmeler yapılıyor bazen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bana ulaşmak isteyenler bu formdayım ve ******** forumdada mevcutum her forumlrda varım ama hepsine yazamam numaramı isteeyen cihazlarınız hasarlı olduğunda bana gönderebilirsiniz ister seniz numaramı özel pmlerle gönderirim sislere

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehemed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle kardeş bu cihazlarda yazılımsal hatalar var 3g vodem hataları motorlu çanaklardada performans sağlanamayabilir profesyonel cihaz değildir free server paylaşımlı cihazdır inan bana kendim o tür cihazları hiç satmam hiç kimse almaz

aldığındada bin pişman olursun sky italya paketi bilirsin en kaliteli paakettir hepsi donma oluyor +kesiliyor hiçbirşey izleyemezsin canal+ paketi sağlıklı izlersin kaliteli bir film izlendimi kopmalar gelir özel server tercih edilir yani aldığın redline parasını haketmiyor

biz gerçek usta olarakta bazı formlardan atıldık suçlandık neyse uydu kurdundan dursun yılmaz avatara sahiptim belki o formu bilirsiniz rumların olduğu bir bölgedir neyse cihazı almışsın bikere son sürüm formatını yükle ileştirmeler yapılıyor bazen
    selam kardeş ilgine teşekür, bu son sürüm formatı nedir nerden bulup yüklüyeceğim bukonuda faz la bilgim yok aydınlatırsan ,şimdiden teşekürler ts3000ful hd.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gerceker Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam kardeş ilgine teşekür, bu son sürüm formatı nedir nerden bulup yüklüyeceğim bukonuda faz la bilgim yok aydınlatırsan ,şimdiden teşekürler ts3000ful hd.
    05435634178 kardeş bu numarayı ara sana dönüşüm verecem burdan verebilirim diğer kimetsiz kulanıcılara hiç bi zaman vermem diğerleri burdan indirir bi başka forumda yada uydu kurdundaki varoşlar biz deneyipte vermişiz der onun için telefon aç dönüşümünü söylerim sana rs232 den atarsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ts 100.1000 olanlar rs232 girişi yoktur devre+aparat lazım gönderebilirler bana aynı şekilde ts7500 farklı kasa dönüşüm yapmak isteyen gönderebilir bana bunlardada 4 tünerli koruma vardır getirebilir bana t seri leride söketli yaparım maksat cihaz uzun ömürlü olur ikide bir flaş sök tak olmaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri