Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aciko 3222 kanal donma sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Aciko 3222 kanal donma sorunu

arkadaşlar bu cihaza yeni yazılımda attım ama kanallarda donma oluyor sorun ne olabilir acaba sistem bilgisi mtg10

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım yazılım atmadan öncede böylebir problem varmıydı . Eğer yazılımdan öncede donma varsa çanağın yaraı bozulmuş olabilir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet dostum donmalar oluyordu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım sana tavisyem çanağının ayarını kontrol et çanağın hiç sallanmaması gerekiyor. Birde kış aylarında sinyallerde biraz zayıflama olur onun için çanağın hassas olarak ayarı tam olması gerekir .

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum sinyaller 100% antende sorun yok diğer cihazlar full çalışıyor bu cihazda donma yapıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım serkan yılmaz burda olsaydı benden daha fazla yardımcı olurdu. Ama bişldiğim kadarı ile bende yardım edeeeeeeeeyim. Cihazını resetle yazılımı tekrar yükle ondan sonra cihazı tekrar resetle ve uyduları tekrar tarat.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum emu attım birkaç defa donmayı yaptı org yazılım attım şimdi kanal arattırıyorum ondan sonra bakacağım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm tamirci isen cihazın kapaığını aç tunerin yanında rgt1 diye parça olmalı onun ayaklarına lehim geç düzelir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saol dostum deneyeceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri