Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Next Machina 3D Tanıtım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D Tanıtım

Arkadaşlar Next Machina 3D Tanıtım hakkında bir video hazırladım...Umarım kullanıcı ve merak eden arkadaşlara bir nebze yararlı olur düşüncesindeyim.

[YOUTUBE]QQ1_y8XIJRc[/YOUTUBE]
    Konu Baldemir tarafından (26-05-2014 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Baldemir usta atlanta hd box ,tan next Machina 3D mi geçtin hayırlı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Baldemir usta atlanta hd box ,tan next Machina 3D mi geçtin hayırlı olsun
    Aynen öyle oldu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar bende epeydir uydu cihazını yenilemek istiyordum uzun araştırmalardan sonra gigablue hd x3,Atlanta Vu+ Solo 4K UHD Uydu Alıcısı,Next pandora ve Next Machina 3D twin tuner (1080p Full HD) Black kasa arasında seçim yapıp Next Machina 3D (1080p) Full HD) twin tuner Black kasa aldım .Almadığım diğer cihazlarda mutlaka çok iyi cihazlar ancak araştırmalarımda ya ccam çalıştırmadıklarını öğrendim yada Linux veya android tabanlı olduklarından kullanmasının çok zor ve sürekli zaman ayrılması gereken cihazlar olduklarını öğrendim.Ayrıca bağladığım led tv çok güzel olmasına rağmen 4k değil di bu yüzden 4k alıcı düşünmek benim için bir şey ifade etmiyordu. Ben Black kasa floresan göstergeli 3d yi 2016 aralık ayında 670 küsur TL ye aldım bilmiyorum pahalıya mı aldım ama çok memnunum. HD Kanal geçişleri hızlı, SD yayınları güzel gösteriyor (almadan önce yapılan yorumları düşündüğümde kesinlikle nette çok art niyetli insan olduğunu düşünüyorum artık),bazılarının dert yandığı gibi kumanda da kontrol etmeme sorunu da yok, ip tv mükemmel çalışıyor pc deki vlc playerdan çok daha hızlı kanal açıyor takılma yok(tabi ben fiber ve wifi dongle kullanıyorum adsl de nasıldır kablolu bağlantı nasıldır bilmiyorum).Özeti bu cihaz 2016 yılında yenilenmiş,ufak tefek kusurları düzeltilmiş olsa bile (black kasa) sonuçta 2013 yılının cihazı niye bu kadar para veripte aynı fiyata gigablue almadın diye soracak olursanız en büyük nedeni bana herkes almadan önce next cihazının uzun yıllar boyu devam eden yazılım desteğinin olduğunu ve forumlardaki ustalardan çok yardım alabileceğimi söylediler. Next 2000 kullananların yazılım desteğindeki memnuniyeti benim en büyük referansımdı. Bakalım yaşayıp göreceğiz...Umarım daha bu cihazı almamış ama almayı düşünen arkadaşlarım varsa yazdıklarım onlara rehber olur.
    Not: supersatforum ve bir kaç saygın uydu sitesinden Uzun yıllar ip tv listesi,yazılım,biss *** desteği... alacağım ustalarıma teşekkür etmeyi unutursam şimdiden sonsuz şükranlarımı sunarım. Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırlı olsun iyi seyirler Next machina kullanmak bir ayrıcalıktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Linux işletim sistemine sahip cihaz alıp cihazı kurcalamaktan tv seyredemez olmaktansa her ihtiyacı karşılayan machina alıp keyfini sürmek akıllı bir karardır. Hayırlı olsun. 😊

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri