Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: hiremco x3 türboyu next 18500 yapma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart hiremco x3 türboyu next 18500 yapma

arkadaşlar bu ali 3602 tüm seri cihazlarda 8 bacaklı 4mb flaş kulanıyor bazı kendini bilir kişiler biz cihazlara yazılım aditlemişim falan hiç inanmayın şöyle yapmışlar hiremconun ufak boot dosyasını bulmuşlar koymuş ******* bootleoderini koymuş oraya biz editlemişim

inanmayın bunlar zaten mevcuttur goggle amcaya yazın herşeyi gözünüz görür
    sekiz bacaklı emrom(flaş) SK24c16E var bu next 18500 hd yazılım hiremco hd2 yede oluyor bilginize tek yapacağınız şey leoderle irtabata geçecek küçük boot dosyasıdır hiremco sitesinden isteyin verir
    Konu yargıç_1 tarafından (16-01-2014 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

niye zorunamı gitti yıllardır bunlara bu editleme yapılmadı ben yaptım diye zorunuzamı gitti insanları bukadar karalamak kolaymı arkadaşlar işin içinde bir emek var mademki böle birşey yapmışım mademki böyle bir uygulama yapılmış neden siz yapıp millete faydalı olmadınız neden editlemeyi siz yapmadınız hiremco x3 lere ilk dönüşüm yazılımını ben yaptım ve sitemizde paylaştım bunun neresi kötü yok servermiş yok şuymuş buymuş beni bilen bilir merak etme sitelerde yazılım editleme videolarım bile var video paylaşım sitelerinde
    millete verdiğim bedava ccam sayısı binlercedir bunun tartışması olmaz burada bunları yazacağına sende birşeyler yap paylaş millet faydalansın ayıp be utan sayn adminlere sesleniyorum bu konuyla ilgilenmelerini rica ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehemed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bu ali 3602 tüm seri cihazlarda 8 bacaklı 4mb flaş kulanıyor bazı kendini bilir kişiler biz cihazlara yazılım aditlemişim falan hiç inanmayın şöyle yapmışlar hiremconun ufak boot dosyasını bulmuşlar koymuş ******* bootleoderini koymuş oraya biz editlemişim

inanmayın bunlar zaten mevcuttur goggle amcaya yazın herşeyi gözünüz görür
    sekiz bacaklı emrom(flaş) SK24c16E var bu next 18500 hd yazılım hiremco hd2 yede oluyor bilginize tek yapacağınız şey leoderle irtabata geçecek küçük boot dosyasıdır hiremco sitesinden isteyin verir
    site adresini yazarak siz basta reklam yapmış oluyorsunuz ayrıca sahışları karalayıcı mesajlar yazamazsınız bir sorun yasadıysanız yada aldatıldıysanız açıkca belirtin yok öyle birşey olmadı diyorsanız hakaret edici ve karalayıcı mesajlar yazmayın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    niye zorunamı gitti yıllardır bunlara bu editleme yapılmadı ben yaptım diye zorunuzamı gitti insanları bukadar karalamak kolaymı arkadaşlar işin içinde bir emek var mademki böle birşey yapmışım mademki böyle bir uygulama yapılmış neden siz yapıp millete faydalı olmadınız neden editlemeyi siz yapmadınız Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. x3 lere ilk dönüşüm yazılımını ben yaptım ve sitemizde paylaştım bunun neresi kötü yok servermiş yok şuymuş buymuş beni bilen bilir merak etme sitelerde yazılım editleme videolarım bile var video paylaşım sitelerinde
    millete verdiğim bedava ccam sayısı binlercedir bunun tartışması olmaz burada bunları yazacağına sende birşeyler yap paylaş millet faydalansın ayıp be utan sayn adminlere sesleniyorum bu konuyla ilgilenmelerini rica ediyorum
    bu yazılım yükleme soeunları genelde kulanıcılar zorlanıyor bir türlü yükleyemiyor neden çünkü hercihazın boot dosyası farklıdır kulanıcı bunu bilmiyor düz leoderle yazılım atıyor olmuyor duyor bu sefer flaş dosyası atıyor gene olmuyor diyor bende dedimki hiremco boot dosyasını atın sonra bootleoderle atın dedim olur boartlarıda aynı olunca yazılım alır

ve küçük çocuklar gibi tartışmakta istemiyorum ağır başlı biriyim tartışacak durumum yok bir daha yazmayacam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehemed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılım yükleme soeunları genelde kulanıcılar zorlanıyor bir türlü yükleyemiyor neden çünkü hercihazın boot dosyası farklıdır kulanıcı bunu bilmiyor düz leoderle yazılım atıyor olmuyor duyor bu sefer flaş dosyası atıyor gene olmuyor diyor bende dedimki hiremco boot dosyasını atın sonra bootleoderle atın dedim olur boartlarıda aynı olunca yazılım alır

ve küçük çocuklar gibi tartışmakta istemiyorum ağır başlı biriyim tartışacak durumum yok bir daha yazmayacam
    öncelikle arkadaşım yazılımın içinde yapılan işlem senin dediklerinden tamamen farklıdır hex editör ile tarafımdan editlenmiştir bootloder kodları değiştirildi bootloderin yanında hiremco x3 ün kumanda ve panel kodlarıda nakil edildi
    sen bana sakin bir şekilde sor ben sana anlatırım yardımcı olurum ama bana hakaret ederek yazı yazarsan benimde tepkim olur tabiki sana haksızlıkmı yaptım paranımı yedim veya seni dolandırdıysam çık yaz eyvallah derim yapmışsam ama ben bunların hiçbirini yapmam allah göstermesin ben kendi hakkımı yiyemiyorum birak başkasının hakkını nasıl yerim allah göstermesin
    varsa birsorun yaz baştacı ama bu şekilde yazma bir insanı tanımadan hakkında yazı yazma sonuçta olumlü dünya obur tarafıda var konuyu uzatmanın anlamı yok sana karşı birşey yapmışsam hakkını yemişsem kötülük yapmışsam yaz birşey yoksa konu kapansın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bana türbo yazılım lazımdı
    turbo var zaten bide türbo çıkmış ilk mesajda konu açmışsınız ama yazılım yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

yazılım buradadır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri