Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hiremco x3 next dönüşüm yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılım x3 hd için zaten next 18500 hdye dönüştürüyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

o zaman başlığıda Hiremco x3 next dönüşüm yazılımı değilde
    Hiremco x3turbo hd next dönüşüm yazılımı olarak değiştirmek gerek
    bazı arkadaşlar farkına varmayır x3 sd cihazda uğraşabilirler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet kimse sd ile uğraşmasın başlığını değiştirin arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazilim next 18500hd diye uymuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım yazılım hiremco x3 turbo için yapldı tabiki uymaz hiremco cihazı next 18500 hd cihaza dönüştürüyor nextin tüm nimetlerinden faydalanıyorsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

peki next 18500hd icin yazilim yok mu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır malesef yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    include bootloder seçeneyini işaretleyin loderden ve tekrar yükleme yapın ve yükleme yaptığınız cihazın tam bilgilerini yazın daha detaylı yardımcı olurum size
    sorun olursa verdiğim loderle eski yazılımı yükleyebilir eski haline döndürebilirsiniz bu cihazlar bozulmaz
    include bootloder seçeneğini işaretlememe rağmen her seferinde ASH hatası alıyorum ve x3 turbo hd uydum açılmıyor. Çözüm olarak eski yazılımlı yedeğimi usb belleğe dumpfiles.abs almıştım, bu dosyayı verdiğiniz loaderle yükleyip cihazı eski haliyle çalıştırdım. Ama ben next menüsünü ve ip tv özelliğini istiyorum. ASH hatası almadan yükleyebilmemin kesin ve başka bir çözümü varsa lütfen yazın. Teşekkürler. :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1 nci yükleme bittiği zaman tekrar next basacaksınız 2nci yükleme başlayacak bu şekilde yaptınızmı yoksa tek yüklemedemi ash yazdı onuda kontrol edin olmazsa sizinle bağlantı kurayım uzak bağlantı ile yazılımı cihazınızın seri nosuna göre tekrar editlemek gerekebilir sizin pc üzerinden
    editlemeyi yapar uzantan bağlantı ile tekrar yükler deneriz yarına müsayitseniz bakarız
    Konu memoli1478 tarafından (17-01-2014 Saat 02:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    1 nci yükleme bittiği zaman tekrar next basacaksınız 2nci yükleme başlayacak bu şekilde yaptınızmı yoksa tek yüklemedemi ash yazdı onuda kontrol edin olmazsa sizinle bağlantı kurayım uzak bağlantı ile yazılımı cihazınızın seri nosuna göre tekrar editlemek gerekebilir sizin pc üzerinden
    editlemeyi yapar uzantan bağlantı ile tekrar yükler deneriz yarına müsayitseniz bakarız
    Hocam 2.yükleme (flaşa yazma) işi de bittikten sonra yazıyor. Yani yazılımın bitiminde ASH yazısı cihazın ön panelinde çıkıyor maalesef.Yarın ben size tekrar ulaşırım bu forumdan. Desteğiniz için çok teşekkürler.:45:

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri