Konuya Etiketlenenler

Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Hiremco x3 next dönüþüm yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu yazýlým x3 hd için zaten next 18500 hdye dönüþtürüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zaman baþlýðýda Hiremco x3 next dönüþüm yazýlýmý deðilde
    Hiremco x3turbo hd next dönüþüm yazýlýmý olarak deðiþtirmek gerek
    bazý arkadaþlar farkýna varmayýr x3 sd cihazda uðraþabilirler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet kimse sd ile uðraþmasýn baþlýðýný deðiþtirin arkadaþlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu yazilim next 18500hd diye uymuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým yazýlým hiremco x3 turbo için yapldý tabiki uymaz hiremco cihazý next 18500 hd cihaza dönüþtürüyor nextin tüm nimetlerinden faydalanýyorsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki next 18500hd icin yazilim yok mu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hayýr malesef yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    include bootloder seçeneyini iþaretleyin loderden ve tekrar yükleme yapýn ve yükleme yaptýðýnýz cihazýn tam bilgilerini yazýn daha detaylý yardýmcý olurum size
    sorun olursa verdiðim loderle eski yazýlýmý yükleyebilir eski haline döndürebilirsiniz bu cihazlar bozulmaz
    include bootloder seçeneðini iþaretlememe raðmen her seferinde ASH hatasý alýyorum ve x3 turbo hd uydum açýlmýyor. Çözüm olarak eski yazýlýmlý yedeðimi usb belleðe dumpfiles.abs almýþtým, bu dosyayý verdiðiniz loaderle yükleyip cihazý eski haliyle çalýþtýrdým. Ama ben next menüsünü ve ip tv özelliðini istiyorum. ASH hatasý almadan yükleyebilmemin kesin ve baþka bir çözümü varsa lütfen yazýn. Teþekkürler. :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1 nci yükleme bittiði zaman tekrar next basacaksýnýz 2nci yükleme baþlayacak bu þekilde yaptýnýzmý yoksa tek yüklemedemi ash yazdý onuda kontrol edin olmazsa sizinle baðlantý kurayým uzak baðlantý ile yazýlýmý cihazýnýzýn seri nosuna göre tekrar editlemek gerekebilir sizin pc üzerinden
    editlemeyi yapar uzantan baðlantý ile tekrar yükler deneriz yarýna müsayitseniz bakarýz
    Konu memoli1478 tarafýndan (17-01-2014 Saat 02:03 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    1 nci yükleme bittiði zaman tekrar next basacaksýnýz 2nci yükleme baþlayacak bu þekilde yaptýnýzmý yoksa tek yüklemedemi ash yazdý onuda kontrol edin olmazsa sizinle baðlantý kurayým uzak baðlantý ile yazýlýmý cihazýnýzýn seri nosuna göre tekrar editlemek gerekebilir sizin pc üzerinden
    editlemeyi yapar uzantan baðlantý ile tekrar yükler deneriz yarýna müsayitseniz bakarýz
    Hocam 2.yükleme (flaþa yazma) iþi de bittikten sonra yazýyor. Yani yazýlýmýn bitiminde ASH yazýsý cihazýn ön panelinde çýkýyor maalesef.Yarýn ben size tekrar ulaþýrým bu forumdan. Desteðiniz için çok teþekkürler.:45:

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri