Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arasý

Konu: Next Minix Serisi 16.01.2014 Yazýlýmlarý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar next minix hd pembe kullanýyorum önceki yazýlýmýn da gömülü server vardý orjinalinde önce açýlan kanallarýn hiç biri açýlmý yor bilgisi olan varmý
    Asla Baþkalarýnýn Umudunu Kýrma, Belki Sahip Olduðu Tek Þey Odur..
    BOL BOL TEBESSÜM ET GÜLÜMSE
    Hem Maliyeti Ucuzdur Hem De Deðerine Paha Biçilmez...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstadým emeðine saðlýk gerekli düzenlmeler yapýlmýþ kulanýcýlara hayýrlý olsun
    18500 +plus kulanýyorum bece bazý eksiklikler var bunlar düzelirse iyi olur
    1 þifreli kanalarda bazen reset atýyor

2 þifreli kanalarda kanal þifreli ise kapkara bir ekran oluyor ekranda þifreli kanal yazmasý gerekiyor
    3 kanal manuel taþýr ve siler iken rest atýyor
    4 ip tv de bazý kanallarda kanaldan çýkýp eðlence bölümüne geçiyor kanal kayýt sorunu manul giriþte örneðin http yazýyorsun kayýta ttp gözüküyor ilginç tarafý bu sorunlar her zaman yaþanmýyor
    uydudan güncellemede bence þöyle olmalý tümü yazýlým kanal listesi *** günceleme yanýlmýyorsam uydudan *** günceleme yok
    yazýlýmda bunlar göz önüne alýnýrsa çok iyi olur diye düþünüyorum

Ýnternetten hazýr IPTV listeleri indirilebilir bu özelik ile bazý firmalar ip tv kanalarýný internet baðlantýsý ile cihaza gönderiyor ayný uygulama ise süper olmuþ
    Konu cafi tarafýndan (17-01-2014 Saat 12:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1. mesaj güncellendi, olmayan bazý modeller eklendi.

@cafi Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. verildi, foruma ekledim.

Alýntý cafi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstadým emeðine saðlýk gerekli düzenlmeler yapýlmýþ kulanýcýlara hayýrlý olsun
    18500 +plus kulanýyorum bece bazý eksiklikler var bunlar düzelirse iyi olur
    1 þifreli kanalarda bazen reset atýyor

2 þifreli kanalarda kanal þifreli ise kapkara bir ekran oluyor ekranda þifreli kanal yazmasý gerekiyor
    3 kanal manuel taþýr ve siler iken rest atýyor
    4 ip tv de bazý kanallarda kanaldan çýkýp eðlence bölümüne geçiyor kanal kayýt sorunu manul giriþte örneðin http yazýyorsun kayýta ttp gözüküyor ilginç tarafý bu sorunlar her zaman yaþanmýyor
    uydudan güncellemede bence þöyle olmalý tümü yazýlým kanal listesi *** günceleme yanýlmýyorsam uydudan *** günceleme yok
    yazýlýmda bunlar göz önüne alýnýrsa çok iyi olur diye düþünüyorum

Ýnternetten hazýr IPTV listeleri indirilebilir bu özelik ile bazý firmalar ip tv kanalarýný internet baðlantýsý ile cihaza gönderiyor ayný uygulama ise süper olmuþ
    Konu A.Bozoðlu tarafýndan (17-01-2014 Saat 20:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

"arkadaþlar next minix hd pembe kullanýyorum önceki yazýlýmýn da gömülü server vardý orjinalinde önce açýlan kanallarýn hiç biri açýlmý yor bilgisi olan varmý"

Süleyman arkadaþ, free share'yi aktif hale getir. Düzelir.

Next Minix HD Free Share Aktif Etmek Ýçin

Menü-

Gereçler-

Network Ayarlarý-

666666 Tuþlayýn-

Free Share'niz aktif olmuþtur.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri