Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Yumatu Bölümü hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Yumatu Bölümü hakkýnda

Sayýn yöneticiler; YUMATU bölümünü yeniden düzenlemeniz mümkün mü?
    Full HD 3602A ve Full HD 3602B bölümleri yok. Ayrýca SPARK ST7111 bölümüde yok. Prensip olarak oluþturmuyorsanýz, bu mesajýmý yok sayýn. Hayýr derseniz. O zaman lütfen oluþturunki; bende yaptýðým çalýþmalarý ilgili bölümlerde yayýnlayarak, arkadaþlarýn hizmetine sunayým. Saygýlar.. cemil55 Üye.

ÝLGÝLÝ link: Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dün yumatu full hd aldým....sistem bilgisinde ali 3602 yazýyor...ne yapmam konusunda hiçbir bilgim yok...cemil 55 gibi bende bu konuda muzdaribim..yönetici arkadaþlarý bu konuda biraz duyarlý olmaya davet ediyorum...çingene pilici gibi forum forum dolaþmamýza engel olmuþ olursunuz...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýstenilen Bölümler Adminlerimiz tarafýnda açýlmýþtýr.
    Paylaþýmlarýnýzý ve Ýstekleriniz ilgili bölümlerden yapabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dün yumatu full hd aldým....sistem bilgisinde ali 3602 yazýyor...ne yapmam konusunda hiçbir bilgim yok...cemil 55 gibi bende bu konuda muzdaribim..yönetici arkadaþlarý bu konuda biraz duyarlý olmaya davet ediyorum...çingene pilici gibi forum forum dolaþmamýza engel olmuþ olursunuz...
    Sayýn Hüseyin, cihazýnýz hayýrlý olsun. Beni takip et. Bu cihazlar hakkýnda hayli bilgim var. Size yardýmcý olurum. Cihazýnýz Mini paylaþýmlý mý? Yoksa FTA mý?
    saygýlar..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Soru ve cevaplarý bölümlerden yapabilirsniz konu kapanmýþtýr
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri