Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yumatu FULL HD(3602)Güncel Softcam dosyaları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Yumatu FULL HD(3602)Güncel Softcam dosyaları

Flash Bellekle USB'den softcam yüklemek için: Dosyayı Rar'ten çıkarıp flash belleğe atın ve flash belleği cihaza takın. Az bekleyin. Sonra 9339 tuşlayın k.e.y edit üzerine gelin ok'a basın. Sonra kırmızı tuşa basın sorulan soruya eveti seçip ok'a basın. Cihaz kapanıp açılacak k.e.y dosyası yüklenmiş olacak.

Not: Bu uygulama YUMATU 3602A Büyük kasa ve 3602B küçük kasa içindir.
    Konu cemil55 tarafından (25-01-2014 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta *** atma proğramı yokmu...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sayın Hüseyin Bey, Yaşınızı bilmiyorum. Ben 62 yaşındayım. 30 yıla yakın öğretmenlik yaptım. Emekliyim. Senin gibi hiç öğrencim olmadı. Hala aktif olarak eletronikle uğraşıyorum.

Sanırım okumayı sevmiyorsunuz? Mesajda verdiğim dosyanın nasıl yükleneceği detaylı şekilde yazılı. Daha dikkatli ve bir kaç kez okursanız, anlayıp makinanıza dosyayı yükleyebileceksiniz. Bu yöntemde loader kullanılmaz. Flash belleği takmak yeterli. Yok siz illada RS232 ile PC'den atmak istiyorsanız bu dosya ona uygun değil. Ayrıcada Loader gerekli. Anladığınızı sanıyorum. Bunalma yakında bu işin piri olursunuz. Kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam bune şiddet ne bu celal yauu..dakka bir gol bir...3 mesajım açık ve seçik...kablodan *** atmak için program sordum...okadar..haaa bana birşey sormayın diyorsanız...belirtiniz...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usb den ataçaksın hemşerim..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam bune şiddet ne bu celal yauu..dakka bir gol bir...3 mesajım açık ve seçik...kablodan *** atmak için program sordum...okadar..haaa bana birşey sormayın diyorsanız...belirtiniz...
    Ben kısa, kolay ve her ortamda uygulanabilecek bir k.e.y. atma yöntemini verdim. ke.yfiyet size ait. Uzunu ve teferruatlı yoluda seçmeniz mümkün. Ben kimsye kızmam. Daha önceki mesajlara dayanarak öyle dedim. Şunu söyleseydin baştan olurdu. "Ben PC ve cihaz ikilisini" kullanacam. "FLASH BELLEK USB" ikilisini kullanmak istemiyorum. Bu kadar basitti. Sanki konuyu okumamış ve anlamamış yada biz anlatamamış gibi, oldu.
    Buyur LOADERİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam işin aslı şu...piyasadan farklı aralıklarla 2 usb aldım...ilkini 1 kez kullandım birdaha kullanamadım çünki pert oldu 2'cisini ise hiç kullanamadım çünki arızalı olduğunu gördüm.....velhasıl o günden bu güne usb'den nefret eder oldum...loeder ısrarımın nedeni tamamen bundan dolayı...biribirimize kaşlarımızı çatıp homurdanmamıza gerek yok...birşey talep edilir varsa verilir yoksa yok denir..demekki varmış...bu bölümü üyelere açan kişi olarak keşke ilk gün sayfaya koysaydında bu kadar tantanaya tuntanaya gerek kalmasaydı...neyse bende senin gibi emekli biri olarak öldürecek epey zamanımın olduğunuda burada dip not olarak düşeyim...hayırlı işler...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cemil hocayla şahsen tanışıyoruz. kendisi çok değerli bi insan .Ayrıca yumatu konusunda epeyce birikimi tecrübesi var. Bundan sonra eminimki çok değerli paylaşımları olacaktır forumda.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

something will be requested if there is or not is called .. so there was ... that members of the department to the person who opens the wish first day page koysayd this up If tuntana need to remain fanfare ... Anyway I will kill you like a lot of my time as one retired on a lighter note here also that the vertical works better ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sorumluluk yükleyene aittir

Yumatu FULL HD(3602)Güncel *** dosyaları

18.04.2014
    Bulsat (39*E) OK
    Austrisasat (19.2*E)OK
    ORF (19.2*)OK (
    SRF-RTS 13*)ok
    Tv Globo(13*E)OK
    UPC(0.8*)OK

Biss :
    trt 1,2 ve 3-ntv ve ntv spor-tv8- A haber-idman tv-Itv-aztv-georgian-imedi
    -rustavi 2 (42*)- 1+1 İnt 5*-Ukrayna SD 5*-Nlo tv 5*-TET 5*-INTER 5*-ERA 5*-2+2 5*-STS İNT13*-lider tv (13*)

usb'den *** yüklemek için dosyayı zipten çıkarıp flaş belleğe atın ve flaş belleği cihaza takın 9339 tuşlayın *** edit üzerine gelin ok basın kırmızı tuşa basın sorulan soruya eveti seçip ok basın cihaz kapanıp açılacak *** dosyası yüklenmiş olacak
    veya
    usb'den *** yüklemek için dosyayı zipten çıkarıp flaş belleğe atın ve flaş belleği cihaza takın menü tuşuna basıp girişlere gelin ve ok basın şifre ortamı üzerine gelip ok basın *** edit üzerine gelin ok basın kırmızı tuşa basın sorulan soruya eveti seçip ok basın cihaz kapanıp açılacak *** dosyası yüklenmiş olacak

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri