Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: NextStar 18000 HD CX Hellas uydusunu nasıl geri getirebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn NextStar 18000 HD CX Hellas uydusunu nasıl geri getirebilirim

merhaba arkadaşlar bugun hellastaki kanalların cogu sifre istiyor diye bi yazılım yükledim ama hellasla beraber diğer 10 civarı uydunun hepsi silindi sadece türksat ve hotbird kaldı. bana güncel bir yazılım verebilirmisiniz hem hellas kanalları acılsın hemde diğer uydular geri gelsin yardımcı olursanız sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fabrika ayarlanına döndünüzmü
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1tane yazılım yükledim ash hatası veriyor işleri iyice berbat ettim sanırım )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anladığım kadarıyla çoklu uydu kullanıyorsun çoklu uydularda port ayarı önemlidir türksat genelde port 1 olur hotbirtd port 2 izlemek istediğin uydular hangisi ise port 3 olmadı port 4 vs dene açmazsa tp değiştir tekrar dene sinyal alınca kanal arama yap

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alttaki linke bi bak arkadaşım
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şuan uydu alıcısını kullanamıyorum ash hatası veriyor , servise götürsem dediğim kanalları yükleyip ayarlamaya kaç tl alır bir bilginiz var mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı expert_yz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şuan uydu alıcısını kullanamıyorum ash hatası veriyor , servise götürsem dediğim kanalları yükleyip ayarlamaya kaç tl alır bir bilginiz var mı
    Elinizde rs232 yazılım yükleme kablosu mevcutmu? eğer bu kablo ve rs232 çıkışı olan bir bilgisayarınız varsa cihazınızı kurtarabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Elinizde rs232 yazılım yükleme kablosu mevcutmu? eğer bu kablo ve rs232 çıkışı olan bir bilgisayarınız varsa cihazınızı kurtarabilirsiniz.
    elimde yok ama yarın alabilirim yorumunuz için teşekkürler araştırdım bende cihazı düzeltebilirim fakat pek anlamıyorum fark etmişsinizdir sürüm yüklemeden önce 10tane uydu vardı bunları geri getirip özellikle hellastaki kanalları nasıl açabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlk önce cihazınızı eskisi gibi çalışır duruma getirmeniz lazım, bunuda rs232 kablosu ile yazılım yükleyerek yapabilirsiniz ancak. sonrası kolay zaten.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlk önce cihazınızı eskisi gibi çalışır duruma getirmeniz lazım, bunuda rs232 kablosu ile yazılım yükleyerek yapabilirsiniz ancak. sonrası kolay zaten.
    yardımcı olduğunuz için teşekkürler yarın deniycem

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri