Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: rtl hd almanya özel televizyonu teledünya þebekesinin üzerinden yayýna geçti...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thumb rtl hd almanya özel televizyonu teledünya þebekesinin üzerinden yayýna geçti...

arkadaþlar...teledünya þebekesinin üzerindne yayýn yapan kanal sayýsý almanya özel televizyonu rtl hd yayýnýn eklenmesiyle þimdilik 165 rakamýna eriþti...bilgilerinize sunarým...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart linx 1090

LÝNX 1090 YOU TUBE YÝ SEYREDEMÝYORUM arkadaþlar yardým rica ediyorum.internetede baðladým ama açýlmýyor ne yapmalýyým teþekkürler
    Konu hüseyin tekin tarafýndan (26-01-2014 Saat 16:59 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yardým için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin tekin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    LÝNX 1090 YOU TUBE YÝ SEYREDEMÝYORUM arkadaþlar yardým rica ediyorum.internetede baðladým ama açýlmýyor ne yapmalýyým teþekkürler
    Konuyla ne alakasý var siz çözümü böyle ararsanýz zor bulursunuz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn rtl hd þahane yayýn yapýyor...

arkadaþlar...teledünya þebekesinin üzerinden yayýn yapan rtl hd kaliteli yayýn yapýyor...dünya üzerinden deðiþik dizileri ve filmleri oynatýyor...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri