Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: plazma alacaklar için hatırlatma...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart plazma alacaklar için hatırlatma...

Plazma alacak arkadaşlara dostane uyarı...
    şayet televizyonu pencere karşısına koyacaksanız gündüzleri seyredemezsiniz. (bunu plazma için diyorum) gün ışığını o kadar yansıtıyorki ayna gibi. ben özellikleri ve fiyatı daha iyi diye samsung plazma almış idim.. bir iki yerde gün ışığının yansıtıldığını okumuştum ama pekte önemsememiştim. şimdi ise pişmanım. keşke led alsa imişim... tv yi satın aldıktan sonra gezdiğim mağazalarda dikkat ettim, satıcılar plazmaları gün ışığının az aldığı yada almadığı yerlere koymuşlar, ledleri ise pencere kenarlarına. satın almayı düşünenler mağazalara gittiklerinde tv ye ön cepheden bakarak değil, pencereyi (ışığı) tv den yansıyacak yerde görebilecekleri şekilde ekrana açılı şekilde baksınlar. ne demek istediğimi anlarlar. gündüz evde tv seyredileceği zaman perdeleri kapatmak zorunda kalıyoruz. oysa hiçte önemsemediğim bir sorundu...alacakların dikkatine...selametle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben satıcı olduğum halde, aynı duruma bende düştüm usta.
    ben lcd taktım ,üstkata led taktım.lcd dışardakı balkonu ve merdiveni içeriye alıyor.led lerde o sorun yok.bende perdeyi kapatmak zorunda kalıyorum.penceresiz ev olursa onu satıp eve led takacam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyw.hocam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri