Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 120 lik çanakta kaç uydu alýnabilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn 120 lik çanakta kaç uydu alýnabilir

arkadaslar ben izmir gürçesmeden 120 lik canakta kaç uydu ýzlerým aparatla birde turksat canagýnýn yanýna 36 eklesem cekermi yorumlarýnýzý beklýyorum 120 lik ofset canagým var burda sorunsuz hangý uydularý alabýlýrýmm...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý deroks Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaslar ben izmir gürçesmeden 120 lik canakta kaç uydu ýzlerým aparatla birde turksat canagýnýn yanýna 36 eklesem cekermi yorumlarýnýzý beklýyorum 120 lik ofset canagým var burda sorunsuz hangý uydularý alabýlýrýmm...
    Canak capýna bakarsak sizin oradan almasý imkansýýz erzurum agrý -trabzon tarafýndan 120 lik 150 likle ancak alýr sizin oradan cok zor kapsamýyor bile

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon12 120 lik çanata merkez hotbýrt odaklý hangý uydularý alabilirim yardým edýn yer izmir

merhaba arkadaslar izmirden 120 likofset canakta hotbýrt odaklý canakta kac uydu alabýrým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende 90 cm çanak ile kuþadasý hotbird merkez 1w thor -7e dt-13e-19e astra -23.5e astra alýyorum küçük kafalý lnb kulanýrsan çok rahat kýsaca bu uydularý alýrsýn

1w thor-5-7 tek lnb 13e-16-19e astra 23.5 astra tek lnb ile 25.5 ve 26 arabsat

9 uydu çok rahat alýrsýn.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu arabsatý býr turlu bulamadým aparatla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

5 le 7 koydugum zaman viasat cekmýyo aparatla yahuu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý deroks Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    5 le 7 koydugum zaman viasat cekmýyo aparatla yahuu
    Çok zor ben denedim olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beyler pazar gunu canakla ugrasacam yokmu bana sole tam uydu ayarlýcam resým veya bý yardým birde 16 dereceyý bulamýyorum býrturluaparatla merkezi astra 19 yapsam hangý uydularý alabýlýýrm sorunsuzz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

beyler pazar gunu canakla ugrasacam yokmu bana sole tam uydu ayarlýcam resým veya bý yardým birde 16 dereceyý bulamýyorum býrturluaparatla merkezi astra 19 yapsam hangý uydularý alabýlýýrm sorunsuzz
    Hd cihazýnýz varsa 16 derecedeki 11512 H 275000 frekansý çok güçlüdür bende %85 civarý

Merkez astra yanýna 26.23.16.13.9.7.4.olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hd cihazým varda nasýl yapacam bunu sýrus uydusnuda cok ýstýyom ama aparatla taktýdýgýmda viasat paketini çekmiyo tamm

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri