Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: TÜm Goldmaster Marka ReceÝverlerÝn ÖzellÝklerÝ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saglik cok iyi olmus

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam yukarıdaki link çalışmıyor.sat9700cim özellikleri hata veriyor yeniden upload edebilir misin?
    Şimdiden teşekkür ederim çalışmalarında başarılar hangi cam modülü tavsiye edersiniz.goldmaster ın hangi modeli daha sağlıklı ve kullanışlı.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hocam ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş. merakı olanlar için güzel bir çalışma. teşekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

7300 CI ile ilgili bilgileri aktarabilir misiniz
    Ben bu cihazý 3 yýl önce 1 mb'tan 2mb'ta dönüþtürerek
    HW :12.41.65 oldu...Þimdi ise buna yazýlým yok deniyor.Bu cihazlarý atalým mý yoksa dönüþüm þansý var mý...teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ARKADAÞLAR KOLAY GELSÝN, BÝR ARKADAÞIMDA gOLDMASTER 55000FTA CÝHAZ VAR,
    Sistem Bilgisi:587
    Yükleyici Versiyonu:L.1.1.2
    Cihaz Versiyonu:v5.0.6.0
    Uygulama Versiyonu:S-MSF15.5.05.35

Bu cihaza hangi yazýlýmý hangi loaderle atmalýyým, yardýmcý olurmusunuz lütfen,
    ayrýca yükleme talimatý mümkünse iyi çalýþmalar dilerim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

alemci kardeþ selam.
    bendede 30300 cým var ama yazýlým konularý hakkýnda hiçbiþey bilmiyorum.
    yeni yazýlým yada keyler varmý. varsa gönderirsen sevinirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

8300 x6 cı özellikleri yok mu?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba;
    Uydu alıcısı alacağım. Goldmaster a bir sempatim var ondan dolayı buraya yazdım, konu alakasız olduysa kusura bakmayın lütfen. Dedigim gibi bir uydu alıcısı alacagım. Hangi marka ve model tavsiye eder ustalar onu ögrenmek istedim. Cevaplar için teşekkürler şimdiden... (*) Yazılımı güncelleme, *** editleme, kanal geçiş hızı ve görüntü kalitesi gibi noktalarda kıyaslama yapamadıgımdan dolayı bu türden bir bilgilendirmeye ihtiyacım var. Tekrar teşekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yavuzdilek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba;
    Uydu alýcýsý alacaðým. Goldmaster a bir sempatim var ondan dolayý buraya yazdým, konu alakasýz olduysa kusura bakmayýn lütfen. Dedigim gibi bir uydu alýcýsý alacagým. Hangi marka ve model tavsiye eder ustalar onu ögrenmek istedim. Cevaplar için teþekkürler þimdiden... (*) Yazýlýmý güncelleme, *** editleme, kanal geçiþ hýzý ve görüntü kalitesi gibi noktalarda kýyaslama yapamadýgýmdan dolayý bu türden bir bilgilendirmeye ihtiyacým var. Tekrar teþekkürler...
    arkadaþým goldmaster alcaksan biraz beklemeni tavsiye ederim Linux tabanlý etenet kartlý GM SAt 400 alamaný tavsiye ederim ama fiyat bakýmýndan biraz pahalý bir cihaz . Goldmasterin diðer bir modeli olan 2 mb flaþa sahip GM 9450 CI olabilir yalnýz bu cihazda eternet kartý yok. Normal GM 9400 VCI gibi bir tek flaþýnýn 2 mb olmasý ve dýþ dizaynýnn daha hoþ olmasýdýr.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ethernet kartı olmasının ne gibi bir avantajı var? Teşekkürler. Ayrıca linux tabanlı olması bunun üzerinde bir tür işletim sistemi olacagı anlamına mı geliyor?

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri