Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: modeli belli olmayan goldmaster

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart modeli belli olmayan goldmaster

arkadaþlar hayýrlý akþamlar elimde bi tane goldmaster war fakat kasasýnýn üstünde hangi model oldugu yazmýyo 11300 gibi kasasý war fakat ne oldugu belli deðil menu den sistem bilgisine girdiðimde
    ürün ismi : fta
    hardware versiyonu : v1.00

emu yüklü makinada menu 6382 ile girebiliyorum
    yazýlým yükleyeceðim fakat tam modeli bilmediðim için yanlýþ biþe yapmak istemiyorum ben bunun tam modelini nasýl bulabilirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

O cihaza Goldmasterın 11200 serisi olabilir Yani şöyle diyim 11200 fta yazılımı atabilirsin sorun olmaz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saolasın hemen deniyorum inşallah bi hata olmaz ama forumda 11200 fta en son 2006 çıkan yazılım war onunla atv leri açarmı bu makina?
    Konu ataaydin tarafýndan (24-06-2008 Saat 22:51 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: düzeltme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ataaydin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    saolasýn hemen deniyorum inþallah bi hata olmaz ama forumda 11200 fta en son 2006 çýkan yazýlým war onunla atv leri açarmý bu makina?
    Evet açar
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teşekkürler arkadaşım yazılımı sorunsuz yükledim iyi çalışmalar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri