Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Ekran kartý seçimi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ekran kartý seçimi?

Merhaba saygý deðer arkadaþlar, kullandýðým bilgisayar anakartý Asus P5G41T-M iþlemcisi intel R core TM2 quad cpu q6600 2.4 ghz . ekran kartým yok. bu donanýma uygun güzel bir ekran kartý olarak ne alabilirim. parite olarak en çok 100 tl civarýnda bir bütçem var, fikrinizi bekliyorum. saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm. aliharbiye. hocam 100 tl bütçeye 64 bit bir ekran kartý olabilir bence
    ör..
    SAPPHIRE 11166-45-20G HD5450 2GB DDR3 64Bit VGA

GIGABYTE Gefoce 210 1Gb DDR3 64Bit DVI-HDMI VGA

ASUS EAH5450 1Gb DDR3 64Bit HDMI-DVI VGA

gibi ...bütçeniz daha fazla olsaydý ddr3-ddr5 gibi düþünebilirdik...umarýmki faydalý olmuþtur...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn numbai öncelikle ilgi alakanýz için çok teþekkürler ediyorum. bilgisayarým þu an için fprmat atýlmýþ ve çalýþýyor durumda, ben vga çýkýþý olarak anakarttan iþ yapýyorum. herhangi yeni bir anakart alýrsam, anakartý baðladýktan sonra bilgisayara yeniden format atmak zorundamýyým yoksa ekran kartý sürücüsünü yükleyip format atmadan devam etmem mümünmü? teþekkürler
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aliharbiye hocam yeniden format atman gerekmez eski anakartýn driverlerinizin tamamýný kaldýrman gerekecek , yeni anakartla driver çakýþmasý olmamasý için ancak, format atýlýlýrsa da tabiki daha iyi olur. düþüncesindeyim . saygýlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn numbai yardýmlarýn için tekrar teþekkür ederim. ikinci el olarak elimde nivida gf9500gt 1024m ddr2 128b bir ekran kartý var onu makineye taktým sürücüsünü yükledim bilgisayar donuyor. hiç bir iþlem yapamýyorum. o yüzden ikinci el olarak kesinlikle düþünmüyorum. þimdilik bilgisayarým onboard olarak çalýþýyor.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

AMD RADEON HD 6570 1gb 128 bit ekran kartý senin iþini görür.HDMI çýkýþý olduðu için
    her türlü monitörle kullanabilirsin.Ayni iþlemci ile ben kullanýyorum.HD monitör ile ve
    skystarhd2 tv kartý sayesinde bütün HD kanallarý izliyorum.Fiatý 115 tl civarýnda.
    Yalnýz þunu söyleyeyim ASUS anakartlar bazý HD ekran kartlarý ile uyumlu olarak çalýþmayabilir.
    internet cafemde bazý asus anakartlarda baþýma geldiði için yazdým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Guncelleme olaylarýný ve coðu oyunlarda stabil çalýþmasý nedeniyle ati den uzak durup geforce bir ekran kartý almaný tavsiye ederim. Bence tek göze batan dezavantajý bazý modellerinin fiyatýnýn þiþiriliyor olmasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý croos Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    AMD RADEON HD 6570 1gb 128 bit ekran kartý senin iþini görür.HDMI çýkýþý olduðu için
    her türlü monitörle kullanabilirsin.Ayni iþlemci ile ben kullanýyorum.HD monitör ile ve
    skystarhd2 tv kartý sayesinde bütün HD kanallarý izliyorum.Fiatý 115 tl civarýnda.
    Yalnýz þunu söyleyeyim ASUS anakartlar bazý HD ekran kartlarý ile uyumlu olarak çalýþmayabilir.
    internet cafemde bazý asus anakartlarda baþýma geldiði için yazdým.
    Saygý deðer arkadaþlar hepinizin ilgi alakasýna sonsuz teþekkürler ediyorum. sayýn cross arkadaþýmýzýn dediyi ekran kartýný aldým. görüntü son derece harika bilgisayarcý arkadaþtan aldým henüz parasýný ödemedim, bakalým ne kadar alacak, þimdilik hiç bir sorun yok kesinlikle eski ekran kartýmdan bin kat daha iii, bu saygý deðer tavsiyeleriniz için çok ama çok teþekkürler ediyorum. saygýlarýmla aliharbiye.

Not. Ekran kartýnýn com port tarafý direk çalýþtý. hdmý giriþli tv olmadýðý için hdmý bölümünü deneyemedim. ama hani o çoklu pin olan yer var ya ordan ek bir com port çevirici takarak mönitöre baðladým. monitöre görüntü gelmedi sebebi nedir acaba?
    Konu aliharbiye tarafýndan (17-09-2013 Saat 19:05 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: ekleme yapýldý
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri