Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Adsl mi 3G mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Search Adsl mi 3G mi?

Arkadaşlar Merhaba
    Foruma yeni üye oldum. Yaklaşık 5 yıldır kullandığım ttnet Adsl imi bu hafta iptal ettirdim. Çünkü Adsl 67+Tel ortlama 30 toplamda 100 tl civarı bir maliyeti vardı. Şimdi telefonumda yok internetimde.
    Bu konuda fikirlerinizi istiyorum.
    Superonline ile görüştüm ttnetten pek farkı yok. Benim bulunduğum bölgede fiberde yok. Vodafone 3g modem avantajlı geldi ama 3g bana problem yaratır mı?

Ankara'da yaşıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Teşkkür Ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ttnet adsl kapatmak yerine ttnet bayiisinden teklif alman daha mantıklı oalcaktı
    tam oalrak ayrıntı aklımda değil ama hem ev telefonunu hemde adslini ttnetten alarak 1 yıl boyunca 49tl gibi bir aylık ödeme ile idare edebilirdin. bu bilgi web sitesinde vs yok. sadece ttnet bayileri veya Turktelekom santralindeki şubelerde oluyor.
    gidip teklif almak iyi olurdu.

veya superonline araştırabilirsiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

3g de hersey kısıtlı fılm falan ızleyemzsın müzik inderemezsın yalın adls kullanabılırsınız

ben ınternetle fazla ısım olmuyor mesela ccam ıcın kullanıyorum gırersem ınternet bankacıgı vs ıslerım ıcın kullanıyorum isi göruyor 5 gb avea 3g kullanıyorum youtube falan ızlerken sorunsuz
    baglanatı sorunu falan olmuyor öncekı gıbı helesehır merkesınde ısenız hıc sorunmaz dıye dusunuyorum koyde oturuyorum 14 mb hızı falan cıkıyor güneslı havalarda normalde ise 8 mb 9mb oluyor ben adlsde bıle görmedım 8 mb hızı adsl hızım 6mb gecememıstı hıc

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri