Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Tek Çanak Antende 12 Uydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

günaydın bütün süpersat ailesine iki tv de kullanıyom ben toplam 16 uydu var bende evet dedigin doguru iki dişey var 8 li herkese hayırlı işler bol ve bereketli kazanclar dilerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tebrik ederim.peki 16 lı dısecq nerde buldun.türkiyede 16 disecq bulman zor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iki tane 8 li dişey kulanıyom elimde olan canak bu oldugundan maddiyat kısıklı oldugu icin vakitde bol emekliyim yapacak iş yok
    Konu hızlırecep tarafından (03-04-2014 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hızlırecep Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    iki tane 8 li dişey kulanıyom elimde olan canak bu oldugundan maddiyat kısıklı oldugu icin vakitde bol emekliyim yapacak iş yok
    Gerçekten de çok süper olmuş elinize sağlık...İki tane 8 dısecq kullandığınaza göre cihazınız çift tuner girişli galiba galiba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk güzel çalışma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaşadığım memlekette bir çanakta 2 LNB ve uydu dışında bir çanağa 3. LNB'yi takmak tamamen abese iştigal bir durum, zira biz coğrafik olarak yerimizden kaybediyoruz maalesef.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mükemmel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çalışma gerçekten emeğe deymiş
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hızlırecep Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tek çanak 12 uydu bır arada buluşdu
    46 aserspace 47 kanal
    39 hellesat 250
    31 astra 245
    26 arabsat 157
    23 astra 225
    19 astra 1158
    16 euselsat 430
    13 hortbırt 1570
    9 eutelsat 400
    5 thor 380
    4 amos 170
    3 eutelsat 29
    ora çanaği turksat ayittir
    çanak 150lilikdir
    Abi gerçekten çok harika bir sistem yapmışsınız yorumlarınızda mesleğinizin montajcı olduğunu yazmışsınız anladığım kadarıyla uydu işiyle ilgileniyorsunuz
    eminim sayısız çanak kurulumu yapmışsınızdır şimdi abi size bir soru olucak ben izmirde oturuyorum ve elimde 3 tane çanak var ikisi dt'nin çanağı sanırım ya 60cm yada 70 3.ncü çanak ise next&nextstar'ın 90'lık çanağı dt çanaklarından birisi Türksat uydusuna dönük diğeri ise thor 5-6/intelsat 10-02 yani 08w uydusuna dönük Türksat uydusunu kolay bir şekilde ayarladım 08w thor 5-6/intelsat 10-02 uydusunu da biraz zor oldu ama ayarlamayı başardım tabi tam ayarlayamadım mesela thor 6 k1 nordic frekanslarını bir türlü alamadım ama onlar sorun değil çünkü benim izlemek istediğim kanalların çoğunu buldum hepsinin sinyal kalitesi çok yüksek bugün ise diğer next&nextstar'ın 90'lık çanağını (şuan da hotbird uydusuna dönük) 28.2e uydusuna kurmak istiyorum siz bilirsiniz abi ben bu 90lık çanakla bu uyduyu ayarlayabilirmiyim bu arada bende uydu bulucu yani satfinder yok bütün çanakları hep elle ayarladım bunu da ayarlamayı başarabilirmiyim eğer başarabilirsem bunu hangi frekansla yapabilirim yardımınızı bekliyorum abi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm sistemde 19 derece

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri