Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: Adroid cihazlardan 18500HD+plus/20000HD Serileri için Uzaktan Eriþim Uygulamasý..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Adroid cihazlardan 18500HD+plus/20000HD Serileri için Uzaktan Eriþim Uygulamasý..

Android cihazlar için uydu alýcýnýza uzaktan eriþim uygulamasýdýr. Android iþletim sistemi olan cihazlara yüklenir(Telefon, Tablet). Ayný Ýnternet að içinde Android iþletim sistemi kullanan cihazlarýnýzdan uzaktan kumanda uygulamasýný çalýþtýrarak uydu alýcýsýný telefon yada tabletinizden kontrol edebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulamasý Resimli.

Arkadaþlar bilindiði üzere Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulamasý geldi. bu uygulama ile android iþletim sistemli cep telefonu ve tablet bilgisayarlarýmýz ile uydu alýcýmýzý kumanda edebiliyoruz. 18500hd+ plus, 20000hd ve minix hd serisinde kutu içeriðinden 2 adet kumanda çýkmakta, uygulamadada biri portable, diðeri full foksiyonlu 2adet kumanda seçeneði var. Kumanda uygulamasýný ve ekran görüntüleri ekte mevcuttur.

Ekteki "android.rcu" isimli uygulamayý indirip, android iþletim sistemli cep telefonu yada tablet bilgisayarýmýza kuruyoruz, uygulamayý çalýþtýrýp "scan" yazan butona týklýyoruz, bir kaç saniye içinde ekranda "uydu alýcýmýzýn ip" adresi görünüyor, cihazýmýzýn "ip" adresinin üzerine týklýyoruz ve "portatif kumanda" karþýmýza çýkýyor, dilerseniz seçeneklerden kumanda tipini "Full" olarak deðiþtirip tam foksiyonlu kumanda moduna geçebilirsiniz.

Uygulamanýn baþlangýcý ve baðlantý þekli.

Portatif kumanda

Full foksiyonlu kumanda.

konu alýntýdýr emegi geçenlere teþekkürler..
    Konu bayram tv tarafýndan (18-04-2014 Saat 22:36 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 next 2500xdpc plus

evet çok doðru saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

18500 HD için oluyor mu?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri