Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Yardým lütfen skype hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Yardým lütfen skype hakkýnda

Skype de karþý taraf bana kamera açtýðýnda parçalý parçalý görüntü var bunun sebebi nedir acaba?
    Ayarlarýný mý deðiþtirdim bilmeden yardýmcý olun lütfen.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgisayarin hizliligi o anda kac program acik oda önemli ve Kameranin cözünürlügünden yada netin hizliligindanda kaynaklanir

cam kullanmaya karþýyým nedeni belli progamlar ile siz farkýnda olmadan evinizi gözetliyorlar o yüzden cam ile iþiniz bitince baglantý kablosunu gerekli yerden ayýrýn...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sayýn bayram tv ben açmýyorum karþý taraf açýyor ve onu parçalý parçalý görüyorum saçlarý boynu vücudu kesik kesik birleþtirilmiþ þekilde

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu3405 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sayýn bayram tv ben açmýyorum karþý taraf açýyor ve onu parçalý parçalý görüyorum saçlarý boynu vücudu kesik kesik birleþtirilmiþ þekilde
    Skype Video Kamera Görüntü Ayarlarý
    Skype’ta kameranýzýn çalýþýp çalýþmadýðýný kontrol etmek ve varolan ayarlarýný deðiþtirmek için:

Skype’ta oturum açýn.
    Menü çubuðundan Araçlar > Seçenekler…’e týklayýn.
    Açýlan pencerede sol tarafta Genel sekmesi altýnda Görüntü ayarlarý‘ný seçin. Eðer bilgisayarýnýza kamera baðlýysa ve açýk olan pencerenin sað tarafýnda kameradan gelen canlý görüntüyü görüyorsanýz kameranýz çalýþýyor demektir.
    Eðer isterseniz kamera görüntüsünün altýndaki Kamera Ayarlarý tuþuna basarak açýlan penceredeki ayarlarla oynayarak görüntünün parlaklýk, renk ayarý, ýþýk vs. gibi ayarlarýný deðiþtirebilirsiniz.
    Konu bayram tv tarafýndan (23-04-2014 Saat 23:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ekran kartýnýn düþük kaliteli olmasýndanda kaynaklanýyor olabilir.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yalnýz ne alakasý var bunu yeni yapmaya baþladý 2 gündür yapýyor bunu cepten kendim arýyorum onu normal gösteriyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri