Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: ProgDVB için OSD Skin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ProgDVB için OSD Skin

Halâ bilgisayardan tv kartı ile tv izleyen kimse kaldı mı bilmiyorum ama eğer siz izliyorsanız ProgDVB Player için bir OSD Skini(teması) yaptım ProgDVB'ye ait SkinEditor programı ile yine ProgDVB'de mevcut olan Aero Black Skinini yeniden düzenledim umarım beğenirsiniz olumlu yada olumsuz cevaplarınız beklerim

Skini gösteren bir ekran görüntüsü ve Skin Dosyası,

Dosya Kurulumu "C:\Program Files (x86)\ProgDVB\Skins" Dizinine Kopyalayın Eğer İşletim Sisteminiz 32 Bit ise o zaman dosya yolu şöyle olmalıdır "C:\Program Files\ProgDVB\Skins"
    Not: Kopyalama İşlemini Yaparken ProgDVB programı Kapalı olmalıdır kopyalama işlemini tamamladıktan sonra programı açın Üst butonlardan Settings(Ayarlar) Bölümüne Tıklayın Açılan Alt listenin en altında Options(Seçenekler) Bölümüne Tıklayın Açılan Menüden Sol Tarafta Bulunan Subtitles & OSD Bölümüne Tıklayın Açılan Bölümde Sağ Tarafta Bulunan Select Skin * Bölümüne Tıklayın Açılan İkinci Pencerede Sol Tarafta OSD Skinin Görüntüsü(yani teması) Sağ Tarafta ise OSD Skin(tema) Listesini Göreceksiniz Listede "Sdesign35" Skinini(temasını) Seçin ve OK Butonuna Tıklayın Sonra Diğer Pencereden de Apply Butonuna Tıklayın ve Program Yeniden Başlatılsın mı Diye Soracak Yes veya Evet Butonuna Basın Program Kapanıp Yeniden Açılacak ve Tanımladığınız Skin Aktif Hale Gelecektir Umarım Beğenirsiniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu system3 tarafından (08-07-2015 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri