Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: laptom ses yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam bu samsung un kendi sitesinde mevcut bu linkte sizin bilgisayarınız için gerekli bütün sürücüler mevcut " Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. " ama burada win 7 için var bir deneyin isterseniz eğer yüklemezse indirdiğiniz.exe uzantılı program özelliklerinden sistem uyumluluğunu windows 7 yada windows 7 (servis pack 1) olarak seçin ve en alttan bu programı yönetici olarak çalıştırı seçin ve sonra programı tekrar yüklemeyi deneyin o zaman yükleyecektir eğer bu program işe yaramazsa birde şu sitedeki programı deneyin ustam Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam söylemeyi unuttum samsung un sitesine girdiğinizde sol taraftaki listeden klavuzların altındaki sürücüler linkine tıklamanız gerekiyor sürücüler linkine tıkladıktan sonra sağdaki listede 12.nci sırada ses sürücüsünün driver'ını bulacaksınız 145.44 MB yazısının altındaki zip yazan simgeye tıklayın program inecektir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tamamdır ustam yardımlarınız için teşekkürler. sabah deneyeceğim sonucu buradan yazarım. geç oldu. bu saate kadar zahmet verdik. tekrar teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorun değil ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet ses sürücsünü yeniden yükledim. şimdilik sorun yok bir kaç gün test edeceğim aynı sorun çıkarsa servise göndereceğim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri